ajax loader

Oficiálne svedectvo pred výborom Senátu USA

Táto stránka obsahuje svedectvá lekárov FLCCC poskytnuté federálnym, štátnym a miestnym vládnym agentúram, ako aj organizáciám lekárov a nemocníc o liečbe pacientov ťažko chorých s COVID-19 a účinnosti liečebného protokolu MATH +.

Dr. Pierre Kory (Aliancia FLCCC) vypovedá senátnemu výboru o I-MASK+ (vrátane otázok a odpovedí) (8. decembra 2020; Vimeo)

Informačný kanál „NewsNOW“ pôsobivého svedectva Dr. Koryho zaznamenal počas prvých 10 dní na YouTube 5 miliónov zhliadnutí (naša vlastná verzia YT bola cenzurovaná)

Zhrnutie:

Vystúpenie ako svedka, v utorok ráno 8. decembra 2020, pred Senátnym výborom pre vnútornú bezpečnosť a vládne veci (Senate Committee on Homeland Security and Governmental Affairs) – ktorý sa zúčastnil pojednávania na tému „Predčasná ambulantná liečba: podstatná súčasť riešenia COVID-19“ – Dr. Pierre Kory, prezident Frontovej aliancie COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC) ktorá vyzvala vládu, aby urýchlene preskúmala už aj tak rozsiahle a stále rýchlo sa objavujúce lekárske dôkazy o Ivermectine. Údaje ukazujú schopnosť lieku Ivermectin zabrániť COVID-19, zabrániť pacientom so skorými príznakmi v postupe do hyperzápalovej fázy ochorenia a dokonca pomôcť kriticky chorým pacientom zotaviť sa.

Dr. Kory dosvedčil, že Ivermectin je skutočne „zázračný liek“ proti COVID-19, a vyzval vládne lekárske úrady – NIH, CDC a FDA, aby urýchlene preskúmali najnovšie údaje a potom vydali pokyny pre lekárov, sestry-praktických lekárov, a asistentov lekárov predpísať Ivermectin pri COVID-19. Všetky dôležité informácie o profylaxii a liečebných protokoloch FLCCC Alliance pre COVID-19 nájdete na tejto webovej stránke.

Dr. Kory svedčí pred výborom Senátu USA pre vnútornú bezpečnosť a vládne záležitosti o liečbe COVID-19 (6. mája 2020)

 

Neplodný pokus presvedčiť výbor o život zachraňujúcej účinnosti nášho MATH+ protokolu pre nemocničnú liečbu pri COVID-19 napriek rozporu s odporúčaniami, ktoré v tom čase vydali WHO a NIH proti používaniu kortikosteroidov pri COVID-19. Účinnosť kortikosteroidov v boji proti cytokínovej búrke spôsobenej nadmernou reakciou imunitného systému na vírus SARS-CoV-2, najbežnejšiu príčinu smrti v prípade COVID-19, bola potom potvrdená v takzvanej štúdii RECOVERY v Oxforde (jún 2020).

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním.

Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This