ajax loader

Vyjadrenia slovenských lekárov a osobností

Rozhovor s doc. MUDr. Pavlom Török, CSc, o liečbe Covid-u a aj o Ivermectine. 2. časť

RNDr. Ján Baránek V druhej časti rozhovoru som sa MUDr. Töröka opýtal na niektoré praktické veci, napríklad ako je to s nosením rúšok, ale aj ďalšie.

„Keď inde 8 z 10 ťažkých covidových pacientov umrie, u nás 8 z 10 pacientov prežije.“

Rozhovor s doc. MUDr. Pavlom Törökom, CSc. o liečbe Covid-u a aj o Ivermectine, o protokole na liečbu tohto ochorenia, o zmeškanom lete. Skrátka o tom, čo by vás o možnostiach liečby tejto choroby mohlo zaujímať.

Predchádzajúci link na youtube bol CENZUROVANÝ, tu je nový stream.

MUDr. Petrom Liptákom o lieku Ivermectin, testovaní a očkovaní.

Vážení diváci,
v dnešnom živom vysielaní sme sa rozprávali s MUDr. Petrom Liptákom o lieku Ivermectin, testovaní a očkovaní. Takže sme vám odvysielali ďalší odborný názor, ako bojovať proti COVIDu. Šírte, zdieľajte, nech to vidia aj tí, ktorí nás nesledovali. Prajeme vám pekný víkend.

Doc. MUDr. Pavol Török, CSc.: “Nevidím dôvod, aby lvermektín nemohol ísť do klinickej praxe”

RNDr. Ján Baránek

Zvolením viacerých kresťanských politikov, napríklad aj v Kresťanskej únii, sa stalo – nič. Žijeme v bezprecedentnej dobe nie len vírusu Covid, ale aj improvizácie v narábaní s ľudskými právami, ale najmä strát na ľudských životoch. Podotýkam, tieto straty sú veľa krát zbytočné. Ako kresťan vyzývam teda kresťanských politikov, aby prelomili spanilé mlčanie a kričali. Lebo keď my budeme ticho, skaly budú kričať. Ale to poznáte. Ľahostajnosť je jeden z najväčších hriechov. Páchate ho, kresťania. Nehrešte ďalej.

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním.

Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This