ajax loader

Svedectvá o liečbe COVID-19 ivermektínom

ivermektín

Pomohol Vám pri liečbe COVID-19 ivermektín?

Zdieľajte svoju skúsenosť s ostatnými a pošlite nám fotku so svojim obalom od ivermektínu.

 Ale nezabudnite!

Protokol I-MASK+ nie je LEN o ivermektíne.

Vaše svedectvá o liečbe nájdete nižšie pod videom.

Strong Testimonials form submission spinner.
rating fields
Koľko hviezdičiek by ste dali ivermektínu?
Čo uvediete je čisto na Vás, napríklad: Pohlavie, vek, chronické ochorenia. / Akým testom Vám bol diagnostikovaný COVID-19? (AG test, PCR test, iný domáci rýchlotest, laboratórne vyšetrenie na protilátky, samodiagnóza - žiaden test) / Aké ste mali príznaky ochorenia COVID-19? (horúčka, suchý kašeľ, únava, rôzne druhy bolesti, bolesť hrdla, hnačka, zápal spojoviek, bolesť hlavy, strata chuti alebo čuchu, kožná vyrážka alebo zmena farby prstov, sťažené dýchanie alebo dýchavičnosť, bolesť alebo tlak na hrudi, strata reči alebo nemožnosť pohybu) / Aký druh ivermektínu ste užili? humánny - veterinárny / Ako ste sa dostali k ivermektínu? (z vlastných zdrojov, na predpis v lekárni, v nemocnici). / Koľko dní po začiatku príznakov ste dostali prvú dávku ivermektínu? / Po koľkých dňoch od prvého podania ivermektínu došlo k výraznému zlepšeniu? / Ako ste ako pacient reagovali alebo nereagovali, či ako sa menili symptómy ochorenia? / Použili ste dávkovanie podľa I-MASK protokolu, alebo iné? / Bol podaný celý I-MASK protokol, prípadne aj antibiotiká, kortikoidy, imunostimulanty (napr. isoprinosin)? / Merali ste saturáciu krvy kyslíkom?

That means you’ll see some

That means you’ll see some fresh features and from access to additional channels where you can forward movement visibility, without having to make import of some elaborate, vade-mecum migration process. https://googlec5.com

0
26/12/2022
Davidlanty

toto je ina picovina

toto je ina picovina

01/12/2022

nedal som si

nedal som si

23/02/2022

1.) na prosbu kamaráta som

1.) na prosbu kamaráta som kúpil IVM v lekárni v Nemecku a zaslal okamžite poštou na SK, jeho 32 ročný obézny covid+ brat už 4 den nevyliezal z postele, koli celkovej slabosti, horúčkam do 39 vyše, nič nejedol, proste fajnový kandidát na embolku z imobility a dehydratácie … dostal IVM ktorý sme dávkovo rozdelili na polovicu na 2 dni idúce po sebe … už po 1 dni prestali hurúčky a začal jesť a sa smiať … druhý, tretí deň potenie a únava … ca 4. den bolo po covide, už pomáhal stahovať chladničku niekomu …

za mňa, maximálna spokojnosť a chápem pharma corp., ktoré chytajú epilepsiu zúrivosti z účinného a super-lacného prípravku s uvolnenou licenciou na (povodne exkluzívnu) výrobu

2.) dalej som ho experimentálne použil aj pri inom nachladnutí z dovolenky na horách, ked na mna niečo chrípke-podobné liezlo, subfebrilný, škriabanie v krku, bolesti klbov a svalou a únava. Zase jednorázová dávka na váhu tela rozdelená na 2 dni … už prvý den viac ako polovičná úľava od symptomatiky, na 2.-3 den úplne fit!

Mám zato, že IVM dokonca dobre reaguje aj na iné vírusy, sposobujúce zápal, katar dýchycích ciest …

08/12/2021
Andyco

Sused ochorel na C19. Sportovy

Sused ochorel na C19. Sportovy typ, 59r, lekarka ho poslala domov bez liekov, ze ma doma lezat a ozvat sa, ak by sa mu stav zhorsil. Odvtedy sa jej nedovolal. Po tyzdni vysokych horucok sa dal prehovorit na liecbu ivermectinom, ktory sice k dispozicii mal od zaciatku, zial k pouzitiu ho okolie odhovaralo. Hodinu po uziti prvej davky (0.4mg/kg) teploty ustupili a stav sa rapidne zlepsil. Po tretej davke sa citil uplne v poriadku, len sa nadmerne potil. Davku sme preto znizili na polovicu a dokoncili liecbu 5. davkou. Dnes mi dakuje, ze som mu pomohol a mozno zachranil zivot.

06/12/2021
Matej G.

Manželka 53 ročná. Synovi diagnostikovali

Manželka 53 ročná. Synovi diagnostikovali Cov.-19 PCR testom. V ten istý deň dostala aj manželka teploty.Na PCR test sme sa dostali na šiesty deň po objednaní. Hneď od prvého dňa zistenia teplôt som jej nasadil Ivermectin -Iverjohn 6mg 2tabletky na deň podľa váhy a Protokolu FLCC. K tomu D3 2x denne 2000I.U, Aspirín 500, zinok, Qercetín, selen.Po šiestich dňoch užívania sme sa dostali na PCR s pozitivnym výsledkom. Boli jej nasadené antibiotiká, ktoré užívala 14 dní. Naďalej s Ivermectinom a ostatnými spomenutými liekmi. Manželka je astmatička, celiatička. Počas covidu mala vysoký tep. Niekedy nad 100.Boli to také občasné stavy, búšenie srdca, kašel suchý, tlak na hrudníku, bolesť svalov, celková slabosť, teploty nad 38.8 C. Saturácia bola 98. Strata čuchu a chuti na par dní. Na šiesty deň od PCR testu odber krvi v nemocnici na pohotovosti-mierne zvýšené zépalove markery.Snímka plúc bez kovidu.AG test negatívny. Na plúcach zápalové ložiská.Hospitalizácia nebola nutná. Podali jej infúziu s Novalginom po čom sa jej ulavilo.Doma sme pokračovali v antibiotickej liečbe aj s Ivermectinom a ostatnými liekmi.Na kašel Erdomed. Po doužívaní ATB -14dní šla na kontrolu.Bola bez zápalu pľúc.Krvné výsledky mala v poriadku. Sme obaja zdravotníci. Som presvedčený, že ak by sme nenasadili Ivermectin hneď v prvý deň ako nastali teploty a nepokračovali ďalej aj popri ATB a FLCC protokolu, bola by pri svojej diagnóze skončila v nemocnici na covidovom oddelení alebo na ARO. Ivermectin som zohnal v lekárni .

23/11/2021
Števo

PS: ešte som zabudol –

PS: ešte som zabudol – prvé 3 dni 5-6 litrov prevažne prieduškového čaju denne 🙂 Tekutiny sú dôležité.

08/11/2021
Michal

39r, 78 kg. IVM som

39r, 78 kg. IVM som nasadil hneď prvý deň príznakov. (presne týždeň pred tým aj profilakticky 1. a 3. deň) Ešte som ani nemal + test, ale vedel som, že som bol dlhodobo v kontakte s pozitívnym, takže hneď pri prvých príznakoch. Na druhý deň pozitívny antigén, o 3 dni potvrdil aj PCR. U mňa bol priebeh ako slabá chrípka. Bolesť hlavy (1. a 2. deň), bolesť na prieduškách. Ale teplota len do 38°C. Väčšinou okolo 37,5. Tá teplota nezvyčajne kolísala počas dňa. Chvíľu tak a potom zase ináč. Užil som IVM 5 dní po 0,2mg/kg + na 7 deň pre istotu ešte 1 dávku. Na tretí deň výrazné zlepšenie a do 7 dní na 95% fit. Kašeľ len občas – pár krát za deň zbaviť sa hlienu. Teraz po 7 dňoch už len čakám na návrat čuchu a čiastočne aj chuti. Saturácia bola vždy v norme, len mierne zvýšený tep prvé 3 dni. Ešte som bral denne C (cca 1000 – 1500mg), D(4000), B-komplex (1tab), probiotiká, Qvercetín, Melatonín, Zinok, aspirín (500mg – max. 1 tabletu každý druhý deň). Polovička pri rovnakom užívaní to prežila len so slabšou nádchou + strata čuchu. Tiež nezvyčajne zvýšený tep prvé dni – aj okolo 90bpm. Obidvaja sme nezaočkovaní. Neverím, že to bola len náhoda, lebo v minulosti ma dala dole aj obyčajná nádcha na týždeň a pri chrípke som mával teploty aj 39°C. Ivermektín som použil humánny – IverJohn (6mg). A musela to byť riadna šleha ten covid, čo sme mali, lebo sa mi neskutočne zhoršila psoriáza. Zase budem ten zápal dávať pár týždňov dokopy :(. Ďakujem za celý I-MASK+ protokol, ku ktorému ma doviedol kolega (aj zohnal ivermektín;)

08/11/2021
Michal

Manžel 44 ročný bol 10

Manžel 44 ročný bol 10 dní v horúčkach, kašeľ, neskôr zistený obojstranný zápal pľúc. Po podaní IVM bol bez teploty do 24 hodín a ihneď sa jeho stav zlepšil. IVM podávaný 3 dni.

06/11/2021
eva

Dobry den, poslala jsem Scabioral

Dobry den, poslala jsem Scabioral mé praktické Mudr. pro jeji tchyni v težkém stavu na Remdesuviru, kde už ji selhavalo srdce a neměli co dát. Do druhého dne stabilizovaná, další den ve stavu, kdy už řekl primař, že by dalsi davku uz nepotrebovala, stalo se v neděli, v patek ji propousteli.

0
18/05/2021

Postavil má na nohy…pomohol aj

Postavil má na nohy…pomohol aj mne aj manželovi…inak by som asi týždne ležala v bolestiach.za nás top 🙏
Silný bolestivý kašeľ,bolesť hlavy,horúčka,bolesť hrdla strata chuti ,čuchu,bolesť na hrudi,zimnica….36r.manzel 30r
Test antigen v lekárni dobrovoľný žiadne príznaky.muz príznaky pozitívny tak som šla aj ja dobrovoľne….na ďalší deň PCR prišli náš dom testovať červený kríž keďže žijeme v Rakúsku..tiež positivny…

O ivermektine sme sa dozvedeli z internetu a priestotu sme si ho zohnali ak by trebalo…a nebanujeme…po užití prvej tabletky som sa cítila lepsie…

17/05/2021
Ivana

Vek 49 rokov 70kg, manžel

Vek 49 rokov 70kg, manžel 53 rokov pozitivite určená AG testom. Ja negatívna, ale príznaky na druhý deň, bolesť hlavy a zvýšená teplota. Manžel bolesť celého tela. Obidvaja mierny kašeľ. Nasadili sme si hneď po príchode z testovania noromectin konskú pastu plus vitamíny podľa protokolu. Všetko sme zvládli bez väčších problémov. Akurát sme boli viac unavení. Ja som asi na tretí deň stratila čuch a chuť. Preto sme ešte užívali ďalšiu pastu noromectin. Čuch a chuť sa mi vrátila asi po týždni. Myslím si že vďaka ivm, pretože čo počúvam niekto nemá čuch a chuť aj 2,-3 mesiace. Ešte som mala asi týždeň nádchu. Po dvoch týždňoch karantény v pohode nástup do práce.

0
17/05/2021

Ivernectin sme brali aj s

Ivernectin sme brali aj s manželom,a sestrou ,hned od prvych priznakov a potvrdeni o pozitivnom vysledku,hned nasadene od prvych teplot,manžel za 3 dni o.k,ja za 5 dni sestra tak isto.po Covide už 3 mesiace nik nemáme žiadne nasledky a máme aj protilátky .ivermectin nám pomohol,ešte napišem že lekárka nepredpisala,zohnali sme

17/05/2021
Hela

Moje svedectvo sa nebude týkať

IVM

Moje svedectvo sa nebude týkať jednej osoby-rodiny. Bude sa týkať niekoľko vyliečených rodín. Som členkou skupiny IVERMEKTIN SK na FB. Tam sa nám hlásia ľudia v núdzi, ktorí nevedia zohnať IVM a mnohí boli už v ťažkom stave. Po nociach rozvážame (bez nároku na odmenu) lieky prvej pomoci a samozrejme odovzdávame aj váš protokol včasnej liečby.
Zatiaľ všetci, ktorí protokol dodržali, ako aj dobré rady v úprave stravy, boli vyliečení.
Jedna správa za všetky, ktorú som dostala od nemenovanej manželky chorého na covid:
Dobry den prajem, akurat som vam dnes chcela pisat 🥰
A veeelmi vam podakovat❤️
Muzovi lieky zabrali..kasel ustal..teploty tiez… Uz ma len mierne stavy…bolest svalov a unava…
Ale zial recept nam doktor vystavit nechce… 🥺
Popravde keby nemam doma antibiotika neuzite…tak ani tie by mu nedali… Pokial by nemal teplotu 39 viac ako 5dni…🤦🏼‍♀
Jeden z mnohých vyliečených.
Ďakujem za všetkých. Ďakujem za naše rodiny. Ďakujem, že ste sa nespreneverili poslaniu lekára.
S úctou
Ľudmila

0
17/05/2021
Ľudmila Slovensko

1. Prvych cca 10 dni

20210215 111437

1. Prvych cca 10 dni bolest svalov, unava, stredne sikny kasel, teplota do 38 kazdy den. Mal som nasadeny aj isoprinosin syrup, ktory sa mi zdal ze zmiernil priznaky hned po nasadeni ale nie nejak vyrazne. Cca po 12 mierne ustupovali priznaky ale stale bud teplota alebo kasel a ked nic z toho tak opuchlo hrdlo – bolestne prehltanie. Tak som nasadil ivermectin 12mg, a z vecera do rana mi odpuchlo hrdlo a od vtedy som nemal teplotu a vyrazne ustupil kasel. Dal som este jednu davku po 48 hod pre istotu.
Akurat ze po tyzdni co som sa citil fit som vybehol do lesa z lahka a nasledne dva dni teplota 🙂 Odporucam cca 2 tyzdne od ustupu priznakov vyrazny odpocinok…

2. Pripad moj otec, ivermectin nasadeny takisto asi po 12-14 dnoch a taktiez okamzita ulava zo dna na den. Dotycny mal 2 tyzdne vyrazne teploty medzi 38-40.
Taktiez odporucam davat pozor na Parcetamol (Paralen), kedze moj otec dostal neprijemne vyrazky, co sa pise aj v neziaducich ucinkoch Paralenu. Takisto v neziaducich ucinkoch Paralenu sa pise priznaky podobne prechladnutiu (!!). Dufam si povedat ze sa to nestava casto ale pri 2 tyzdnovom pravidelnom uzivani paralenu to moze byt castejsi pripad. Cize namiesto paralenu uzivajte radsej aspirin / acylpirin.

22/03/2021
Majkl

Prvy den davka 12mg o

D5109462 4170 4EB3 B3BF 77BF2CAABC70

Prvy den davka 12mg o 48 hodin opat 12mg. Prvych sest dni som mala vsetky priznaky, ale len mierne, na siedmy den sa mi zacal stav rychlo zhorsovat, hned som nasadila Ivermicin, po uziti prvej davky mi uz o hodinu zacali priznaky ustupovat a na druhy den mi uz nic nebolo. Druhu davku som uzila uz len pre istotu. Rovnaku skusenost ma viac ludi, ktorych poznam.
Testovana som bola AG testom.
Od prveho dna som mala nastavenu liecbu podla I-MASK, ale bez Ivermicinu sa mi na siedmy den stav zacal zhorsovat
Mam 39 rokov a za svoj zivot som prekonala dva zapaly pluc

28/02/2021
Lucia

….ja som si dala 1den…3

inbound5555797357963355504

….ja som si dala 1den…3 den a 6 den….uz po prvej davke vyrazne polepsenie
Bere sa 2mg na 10 kg vahy, takze na 50kg clovek potrebuje 10mg a 75kg clovek 15 mg….konkretne toto obsahuje 1tabletka 3 mg takze aj 4 tabl.naraz….toto nieje moj vymysel ja nie som lekar…tak mi odpi0sal Mudr. Lipták…..🙏🙏🙏

28/02/2021
Dagmar Oboňová

Dobry den, pisem skúsenosť s

Dobry den, pisem skúsenosť s liečbou ivermektinom
28 rokov, 80kg
Bolesť hlavy, kĺbov a svalov, silná bolest koze, upchaty nos, strata cuchu, veľká unava
Pozitivny antigenovy test
24 hodin po začiatku príznakov podaný Ecomectin 0.88g, druha dávka o 48h neskor.
Po druhej dávke výrazný ustup príznakov, na 6.den sa citi uz velmi dobre, pretrvava nádcha.
Podavany cely imask+ protokol, bez potreby konzultácie s lekárom a použitia ďalších liekov.
Ecomectin kúpený v online veterinarnej lekarni
Dotyčný ma kvôli zdravotným problémom zníženú kapacitu pľúc, ziadny pľúcny príznak sa u neho nerozvinul

28/02/2021
Barbora

Pozitivita dg AG testom, chron.

Pozitivita dg AG testom, chron. ochorenia, ja aj manzel astma. Merana saturacia za cele obdobie, v norme. Moja skusenost: 5 dni unava, bolest pokozky, bolest hlavy, mierny kasel, vyrazne tlaky na hrudi. Na piaty den priznakov, som si dala Galmectin (veterinarny pre ovce). Este v ten den priznaky ustupili o 90%.. Na druhy den mi skoro nic nebolo, iba som stratila cuch, ktory stale nemam. Do cca 7 dna, okrem cuchu uplne v poriadku, bez priznakov a citila som sa uplne fit. Davkovanie 0,2 x kg hmotnosti, 1 – 3 – 5 – 8 den podany IVM. Moja liecba od podaneho IVM bola 2 dni. Manzel mal silnejsie priznaky, vsetky take ako ja + teploty 38 st. U neho trvala liecba od podania IVM 5 dni. Obidvaja sme sucasne uzivali anopyrin, vit. D, Zinok, Erdomed, salviovy sirup, manzel acylpyrin a 3 dnove atb Sumamed

0
28/02/2021

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním.

Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This