ajax loader

MATH+ Protokol – na stiahnutie

 

 

Táto stránka obsahuje MATH+ protokol nemocničnej liečby pre Covid-19, používaný profesionálmi, s podrobným návodom na načasovanie začatia liečby spolu s navrhovanými počiatočnými dávkami a trvaním jednotlivých zložiek lieku. Dokument protokolu je k dispozícii na stiahnutie vo viacerých jazykoch – pozri odkazy nižšie.

Prečítajte si tiež náš nový protokol I-MASK+ Profylaxia a včasná ambulantná liečba pre COVID-19.

Nejde o lekársku pomoc, ale o odporúčanie, ktoré majú používať profesionálni lekári. Poraďte sa so svojím lekárom, zdieľajte s ním informácie na tejto webovej stránke a počúvajte ho. Navštívte tiež naše upozornenie.

  • Pravidelne prosím sledujte aktualizácie tejto stránky. Dávky v našich protokoloch sa môžu aktualizovať, keď sa objavia ďalšie vedecké štúdie.
  • Správne dávkovanie ivermektínu si zatiaľ overte v anglickej verzii. Nasledujúce preklady budú čoskoro.

Aktuálna verzia protokolu MATH+  v9 2021-02-25. Oproti predchádzajúcej verzií bolo upravené dávkovanie Heparínu. Aktuálnosť verzie protokolu I-MASK+ si môžete skontrolovať TU,  prípadné chyby, alebo neaktuálnosť verzie, môžete hlásiť TU.

MATH+ protokol nemocničnej liečby COVID-19

 

 

FLCCC-Alliancia-MATHplus-Protokol-SLOVENSKY-v9_Page_1
FLCCC-Alliancia-MATHplus-Protokol-SLOVENSKY-v9_Page_2

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním. Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This