ajax loader

Upozornenie Aliancie FLCCC

Informácie obsiahnuté alebo prezentované na tejto webovej stránke slúžia iba na informačné účely. Informácie na tomto webe NEMAJÚ slúžiť ako náhrada za diagnostiku, liečbu alebo radu od kvalifikovaného, licencovaného lekára. Prezentované fakty sú ponúkané iba ako informácia, aby sme vás podporili – náš protokol nie je lekárskou radou – a v žiadnom prípade by ste nemali odvodzovať, že my, hoci sme lekári, alebo ktokoľvek, kto sa objavuje v akomkoľvek obsahu na tejto webovej stránke, praktikuje liečbu, slúži iba na vzdelávacie účely. Akýkoľvek protokol o liečbe, ktorý podstúpite, by mal byť prekonzultovaný s vašim lekárom alebo iným licencovaným zdravotníckym pracovníkom. Požiadajte lekára o správne použitie AKÉHOKOĽVEK materiálu na tejto stránke alebo v našom programe pre vašu konkrétnu situáciu. NIKDY neprestávajte alebo nemeňte svoje lieky bez konzultácie s lekárom. 

Ak máte urgentný stav, obráťte sa na svoje pohotovostné služby: operačné strediská tiesňového volania – 112 alebo bezplatnú tiesňovú linku záchrannej zdravotnej služby – 155.

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním.

Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This