ajax loader

I-MASK+ protokol – na stiahnutie

I-MASK+ protokol na stiahnutie. Táto stránka obsahuje Protokol profylaxie a včasnej ambulantnej liečby I-MASK+ pre COVID-19 s návodom na načasovanie a dávky jednotlivých liekov. Protokol I-MASK + dopĺňa náš MATH+ protokol pre nemocničnú liečbu Covid-19 z marca 2020, ktorý je určený pre hospitalizovaných pacientov. Oba režimami fyziologicky kombinovanej liečby vyvinutými vedúcimi predstaviteľmi medicíny kritickej starostlivosti. Všetky zložkové lieky sú schválené FDA, lacné, ľahko dostupné a po desaťročia sa používajú so zavedenými bezpečnostnými profilmi.

Dokument protokolu je v súčasnosti k dispozícii na stiahnutie v angličtine, taliančine, nemčine a francúzštine, pozri odkazy nižšie (nasledovať budú preklady do španielčiny a portugalčiny). Nejde o lekársku pomoc, ale o odporúčanie – poraďte sa so svojím lekárom, zdieľajte s ním informácie obsiahnuté na tejto webovej stránke. Prosím zvážte naše informácie ohľadne I-MASK+ na hlavnej stránke, taktiež aj naše upozornenie (Aliancie FLCCC).

Pravidelne kontrolujte túto stránku, či nie sú k dispozícii aktualizácie – dávky v našich protokoloch sa môžu aktualizovať, keď sa objavia ďalšie vedecké štúdie!

Aktuálny protokol I-MASK +: verzia 8 z 12. januára 2021.

I-MASK+ Protokol pre prevenciu a včasnú ambulantnú liečbu COVID-19

I-MASK+ Protokol pre profylaxiu a včasnú ambulantnú liečbu COVID-19
I-MASK+ Protokol pre profylaxiu a včasnú ambulantnú liečbu COVID-19

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním. Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This