ajax loader

I-MASK+ ako sa chrániť pred COVID-19

Táto časť obsahuje úvodné informácie ku protokolu I-MASK+ a ako sa chrániť pre COVID-19.

Táto webová stránka je primárne určená na informovanie zdravotníckych pracovníkov o našom MATH+ protokole pre nemocničnú liečbu pri COVID-19 a o našom IMASK+ protokole pre profylaxiu a včasnú ambulantnú liečbu pri COVID-19.

Odporúčame vám však, aby ste sa tu dozvedeli všetko, čo sa dá o MATH +, I-MASK + a Aliancii FLCCC, aby ste sa mohli plne oboznámiť s našimi protokolmi. Odporúča sa tiež prekonzultovať MATH + s vlastným lekárom, aby vedel, ako by ste chceli byť liečení pre COVID-19 v prípade, že to bude nevyhnutné. Aj keď sú naši lekári príliš zaneprázdnení na to, aby sme s pacientmi hovorili online, telefonovali od pacientov pacientov, ktorí vyhľadávajú informácie a rady týkajúce sa používania našich profylaktických a liečebných protokolov pre COVID-19.

Radi by sme zdôraznili, že Aliancia FLCCC nie je proti očkovaniu a ďalej podporuje politiky ako nosenie masky, sociálne dištancovanie sa a hygiena rúk, aby sa zabránilo ďalšiemu šíreniu vírusu SARS-CoV-2. Naše liečebné návrhy sú predovšetkým určené na zmiernenie účinkov pandémie, kým nebude prekonaná, a na umožnenie skoršieho návratu do každodenného života.

Podľa nášho názoru sú na prevenciu proti infekcii vírusom SARS-CoV-2 nevyhnutné nasledujúce preventívne opatrenia:

  • Noste masky. Vo všetkých vnútorných priestoroch s osobami mimo domácnosti musí byť oblečená textilná, chirurgická alebo N95 maska (bez ventilu). Počas dlhodobého vystavenia osobám v domácnosti v obmedzenom, slabo vetranom priestore musíte nosiť masku N95 (bez ventilu).
  • Dodržujte odstup. Do konca krízy Covid-19 odporúčame dodržať minimálnu vzdialenosť cca. 2 m / 6 stôp na verejnosti od ľudí, ktorí nie sú z vašej domácnosti.
  • Umývať ruky. Odporúčame po pobyte počas a po výstupoch z domu (nákupy, metro atď.) Dôkladné čistenie rúk (20 – 30 s. mydlom) alebo medzi nimi tiež použiť dezinfekčný prostriedok na ruky.

Čo môžete urobiť, aby ste zabránili tomu, aby ste dostali Covid-19?

Dr. Paul Marik, zakladajúci člen Frontovej aliancie COVID-19 Critical Care Alliance, vás prevedie všetkými krokmi, ktoré môžete podniknúť, aby ste nedostali COVID-19. Jej jadrom je protokol I-Mask + Profylaxia a včasná ambulantná liečba Aliancie FLCCC. Medzi jeho zložky patrí Ivermectin, ktorý je v štúdii po štúdii preukázaný ako prevencia COVID-19 a ako zabránenie progresii ochorenia u pacientov, u ktorých sa prejavia príznaky, do závažnejších prípadov. Pozerajte a ZDIEĽAJTE prosím!

Krátke informácie o našich protokoloch COVID-19

Aliancia kritickej starostlivosti prvej línie pre Covid-19u nedávno vyvinula profylaktický a skorý ambulantný kombinovaný liečebný protokol pre COVID-19 s názvom I-Mask+. Tento protokol je zameraný na použitie Ivermectinu, známeho antiparazitického lieku s nedávno objavenými antivírusovými a protizápalovými vlastnosťami a rýchlo rastúcej publikovanej lekárskej dôkazovej bázy demonštrujúcej jeho jedinečnú a vysoko účinnú schopnosť inhibovať SARS-CoV- 2 replikáciu. Nepoužívajte tento protokol samostatne bez predchádzajúcej konzultácie s rodinným lekárom.

V marci 2020 sme prvýkrát zverejnili náš MATH+ nemocničný liečebný protokol pre Covid-19 určený pre hospitalizovaných pacientov. Nedávno vyvinutý I-MASK+ protokol pre profylaxiu a včasnú ambulantnú liečbu pri COVID-19 je namiesto toho zameraný na použitie ako profylaxia a na skoré ambulantné ošetrenie po kontrahovaní COVID-19. Protokoly sa tak navzájom dopĺňajú a oba sú fyziologickými režimami kombinovanej liečby vyvinutými vedúcimi predstaviteľmi medicíny kritickej starostlivosti. Všetky zložkové lieky sú schválené FDA, lacné, ľahko dostupné a po desaťročia sa používajú so zavedenými bezpečnostnými profilmi.

Predstavujeme: Protokol profylaxie a včasnej ambulantnej liečby I-MASK + pre COVID-19

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním.

Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This