ajax loader

Sieť a podpora – Aliancia FLCCC

 

Aliancia FLCCC ustavične rozširuje svoju sieť lekárov a ďalších zdravotníckych pracovníkov a zdravotníckych organizácií, ktorí podporujú náš MATH+ protokol nemocničnej liečby COVID-19, s cieľom pomôcť zvýšiť povedomie a implementáciu liečebného protokolu, ktorý dramaticky zvyšuje očakávanú dĺžku života kriticky chorých COVID- 19 pacientov.

Dôrazne odporúčame zainteresovaným zdravotníckym pracovníkom, aby si prečítali náš Vedecký prehľad o COVID-19 a MATH+ a tiež aby nahliadli do stránok Lekárske dôkazy a Výskumná výzva.

Ak ste zástancom lekárskeho sektoru, kontaktujte nás priamo alebo použite náš formulár Pripojte sa k aliancii a vyjadrite svoju podporu prístupu MATH+ alebo sa podeľte o svoje klinické skúsenosti s podobnými prístupmi a liekmi.

Globálni partneri

Okrem hlavnej skupiny (pozri Lekári FLCCC) FLCC spolupracuje s globálnymi partnermi.

 

 • Daniel Agustin Godoy, MD – Argentína

– medicínsky riaditeľ, jednotka neurointenzívnej starostlivosti, Sanatorio Pasteur, Catamarca, Argentína

– odborný asistent pre kritickú starostlivosť. Jednotka intenzívnej starostlivosti, Nemocnica San

 

 • Juan Bautista, Catamarca, Argentína

– Inštruktor kritickej starostlivosti, Lekárska fakulta, Tucumanská národná univerzita v Argentíne

– lekársky riaditeľ. Domáca starostlivosť, ANDINA SA. Catamarca, Argentína

– generálny riaditeľ, jednotka intenzívnej starostlivosti, nemocnica Carlos Malbran, Catamarca, Argentína

 • Yulsef M. Ferreira, MD – Brazília

– špecialista na neurokritickú starostlivosť

– Zakladateľ CEO Medical Solutions Brazil

– vedúci Centra kritickej starostlivosti

– Regionálna nemocnica Uberaba, Brazília

 

 • Ivan B. Monteiro, MD, MB – Brazília

– Špecialista na kritickú starostlivosť

– Zakladateľ CFO Medical Solutions Brazília

– vedúci oddelenia kritickej starostlivosti v nemocnici UFTM Clinics Hospital

– profesor kritickej starostlivosti na lekárskej fakulte Federálnej univerzity v Triangulo Mineiro (UFTM – Universidade Federal do Triângulo Mineiro)

 

 • George P. Chrousos, MD – Grécko

– pediatr, endokrinológ a neurobiológ

– profesor pediatrie a endokrinológie a

– predseda prvého pediatrického oddelenia lekárskej fakulty Národnej a Kapodistrianskej univerzity v Aténach

– držiteľ kresla UNESCO pre starostlivosť o zdravie adolescentov na Aténskej univerzite

 

Nemocnica Barmherzige Brüder – Mníchov, Nemecko

Klinika anestéziológie a intenzívnej medicíny, centrum ARDS a ECMO Mníchov-Nymphenburg:

 • Franz Brettner – MD, MHBA

Vedúci lekár, vedúci oddelenia, špecialista v anestéziológii, intenzívnej medicíne, urgentnej medicíne

 

 • Werner Appelt – MD, MHBA

Hlavný lekár, špecialista v anestéziológii, intenzívnej medicíne, urgentnej medicíne, liekoch proti bolesti, paliatívnej starostlivosti

 

 • Florian Brettner – docent, MD, MHBA

Hlavný lekár, špecialista v anestéziológii, intenzívnej medicíne, urgentnej medicíne

 • Puya Dehgani-Mobaraki, MD – Taliansko

– lekársky riaditeľ, odbor chirurgie hlavy a krku a otolaryngológie

– Nemocnica Gubbio-Gualdo Tadino, Branca, Taliansko

– Prednášajúci v Stálom laboratóriu anatomickej disekcie na univerzite v Perugii v Taliansku

– prezident organizácie „Naso Sano“ (neziskové združenie, Ringgold Institution ID 567754)

 • Robert L. Bard, MD, PC, DABR, FASLMS – USA

Už viac ako 40 rokov je doktor Bard medzinárodne uznávaný za svoju pokrokovú klinickú prácu v oblasti neinvazívneho diagnostického zobrazovania rakoviny. Jeho rozsiahla práca je katalogizovaná v nespočetných lekárskych textoch a článkoch v časopisoch o pokračujúcich pokrokoch v kvantitatívnom 3-D ultrazvukovom dopplerovskom zobrazovaní. Okrem toho bol hlavným obhajcom včasnej diagnostiky mnohých vysoko rizikových odborníkov, ako sú osoby prvej reakcie, orgány činné v trestnom konaní a vojenský personál. Dr. Bard dnes pokračuje v reakcii na veľké zdravotné krízy, ako je pandémia koronavírusov, svojou spoločnou výskumnou prácou v oblasti hrudného ultrazvukového skenovania problémov súvisiacich s covidmi a zahájením svojej kampane v oblasti lekárskej virtualizácie – podpory „liekov bez hraníc“ a zlepšenej technickej reakcie na núdzové situácie. lekárske volania. (www.drrobertbard.com)

 • Cheri Ambrose – USA

Cheri je pomocnou redaktorkou pre rôzne publikácie, ako napríklad Prevention101.org, Journal for Modern Healing a Awareness for a Cure. Je pacientkou v mnohých programoch súvisiacich s rakovinou a často sa dobrovoľnícky venuje svojmu času na podporu výskumu a vzdelávacích projektov zameraných na metastatický karcinóm. Ako komunikačný riaditeľ pre NY Cancer Resource Alliance Cheri často spolupracuje s inými zdravotníckymi nadáciami a výskumnými organizáciami a často vytvára vzdelávacie funkcie pre zvyšovanie povedomia o rakovine. Medzi jej posledné verejné projekty patrí uvedenie pripravovaného bulletinu FightRecurrence.com. Je súčasnou prezidentkou a spoluzakladateľkou mužskej koalície proti rakovine prsníka (MaleBreastCancerCoalition.org).

 

Celosvetoví spolupracovníci MATH +

Nasledujúci zoznam obsahuje stovky lekárov z celého sveta, ktorí úplne alebo čiastočne používajú protokol MATH+ alebo to plánujú v blízkej budúcnosti.

Pripojte sa k Aliancii FLCCC

Aliancia FLCCC víta lekárov, zdravotníckych pracovníkov, nemocnice a zdravotnícke organizácie z celého sveta, ktoré používajú alebo podporujú protokol MATH + Hospital Treatment Protocol pre COVID-19.

Signatári Aliancie FLCCC sa stávajú partnermi v tejto misii na záchranu života a pomáhajú zvyšovať povedomie a implementáciu MATH + po celom svete.

 

O nás

Alliance Front Line Covid-19 Critical Care Alliance (FLCCC Alliance) je nezisková organizácia 501c3 * založená v marci 2020 s jednoduchým cieľom vyvinúť čo najefektívnejšie liečebné protokoly pre pacientov s COVID-19.

Náš prístup je založený na použití medicíny založenej na výsledkoch využitím existujúcich liekov, aby sa minimalizovali úmrtia a znížili dlhodobé účinky u pacientov trpiacich touto pandémiou. Našimi zakladajúcimi členmi sú vysoko publikovaní odborníci v oblasti kritickej starostlivosti z významných akademických lekárskych centier s takmer 2 000 lekárskymi publikáciami a mnohými významnými príspevkami do oblasti medicíny.

Pretože si pandémia vyberá svoju daň v krajinách a ekonomikách po celom svete, väčšina vlád sa zamerala na vývoj a distribúciu vakcín, aby porazila COVID-19.

Situácia

Počas výroby a distribúcie vakcíny trpia a zomierajú tisíce ľudí.

Bude to trvať mesiace, kým pomocou vakcíny dosiahneme stádovú imunitu a lockdowny môžu spôsobiť nesmierne dlhodobé škody na našich ekonomikách.

Riešenie

FLCCC identifikovala 2 účinné terapeutické protokoly, ktoré môžu pomôcť spomaliť pandémiu, aby sa zmiernilo súčasné zaťaženie nášho systému zdravotnej starostlivosti a zároveň zachránilo životy:

MATH+ – kombinovaná liečba určená pre hospitalizovaného pacienta a pozostávajúca z hlavných terapií metylprednizolónu, kyseliny askorbovej, tiamínu a heparínu, ktoré sa podávajú intravenózne spolu s rôznymi pomocnými liekmi

I-MASK+ – profylaktický a včasný liečebný protokol zameraný na použitie ivermektínu, historicky dôležitého lieku, ktorý už získal Nobelovu cenu za medicínu za globálny vplyv zbavenie sa sveta od parazitárnych chorôb a ktorý ukazuje sľubné antivírusové a antihypertenzívne účinky a proti-zápalové vlastnosti proti COVID-19

Najnovšie aktualizácie

14. januára 2021 – Dobrá správa – NIH povoľuje ivermektín ako liečbu COVID-19!

Naša najnovšia metaanalýza súčasných medzinárodných štúdií ukazuje rastúce dôkazy o tom, že ivermektín môže byť pri liečbe COVID-19 vysoko efektívny pri znižovaní prenosu, hospitalizácie a úmrtia.

 • Pierre Kory predstavil najnovšie údaje o ivermektíne Výboru pre usmernenie k liečbe NIH COVID-19 6. januára 2021 (pozri našu tlačovú správu zo 7. januára 2021 anglicky) a 14. januára 2021 NIH zrušila svoje odporúčanie proti použitiu ivermektínu na liečbu COVID-19, čo dáva ivermektínu rovnaký status – ani pre, ani proti jeho použitiu pri liečbe COVID – ako experimentálna rekonvalescentná plazma a monoklonálne protilátky (pozri našu tlačovú správu zo 7. januára 2021 a našu odpoveď na vyhlásenie NIH z januára 18, 2021). (anglicky)
 • Andrew Hill, vedúci vedecký pracovník PhD na Katedre farmakológie na Liverpoolskej univerzite, čoskoro predstaví WHO do konca januára 2021 vlastnú analýzu účinnosti ivermektínu ako súčasť svojej práce pre Unitaid

Naše vlastné Hodnotenie účinnosti Ivermectinu pri COVID-19 (anglicky) je len pár týždňov od publikácie vo Frontiers in Pharmacology.

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním.

Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This