ajax loader

FLCCC Alliance footer

Ivermektín – riešenie globálnej pandémie a koniec lockdownu

Ivermektín, dávkovanie, vedecké štúdie a liečebné protokoly :

I-MASK+ protokol pre prevenciu a včasnú ambulantnú (domácu) liečbu

MATH+ protokol pre nemocničnú liečbu COVID-19

I-RECOVER protokol manažmentu syndrómu pretrvávajúcich symptómov ochorenia COVID-19 a na liečbu post-vakcinačných zápalových syndrómov

 

Táto web stránka prekladá pôvodný obsahu web stránky Aliancie FLCCC. (kliknite sem a otvorí sa Vám v slovenskej verzií). Dnes, už web stránka FLCCC poskytuje aj slovenský preklad a množstvo doplňujúcich informácií a rozhovorov. Cieľom tejto web stránky bolo do tejto chvíle, vyplniť toto informačné vákuum.

Aktuálne liečebné protokoly z decembra 2021 nájdete kúsok nižšie!

Lekári Aliancie FLCCC sú svetová špička. Sú to experti, v prvej línii kritickej starostlivosti o pacientov s COVID-19. Ich liečebné protokoly sú momentálne to najlepšie a najúčinnejšie na svete, čo funguje v praxi ako liečba COVID-19. Jej zakladajúci členovia majú každý stovky publikácii a desaťtisíce citácií. Iba životopis Dr. Marika má 90 strán. Ak Vás to zaujíma, pozrite si ich životopisy. TU.

Vytvorili MATH+ protokol pre nemocničnú liečbu, ktorý zachránil život desaťtisícom pacientov, ktorí boli kriticky chorí na COVID-19. Ich nový protokol I-Mask+ protokol pre profylaxiu a včasný ambulantný liečebný protokol s Ivermektínom, predstavuje riešenie globálnej pandémie a koniec lockdownov. A teraz je tu aj nový I-RECOVER protokol pre tzv. Long kovid syndróm a post-vakcinačné zápalové syndrómy.

DRUHY PROTOKOLOV:

 

 • I-MASK+ protokol pre prevenciu, ktorého základnou zložkou je ivermektín, zabraňuje prepuknutiu COVID-19, ak ste boli v kontakte s osobou, ktorá bola pozitívna.
 • I-MASK+ protokol pre včasnú ambulantnú liečbu, výrazne skracuje dobu liečby COVID-19 a zabraňuje rozvinutiu ochorenia do ťažkých stavov, ktoré vedú k potrebe mechanickej ventilácie.
 • MATH+ protokol pre nemocničnú liečbu znižuje úmrtnosť o 75%. Zvyšných 25%, ktorí neprežili, buď podľahli komorbiditám, alebo boli v pokročilom štádiu, pretože čakali príliš dlho na vyhľadanie liečby v nemocnici.
 • nový I-RECOVER protokol manažmentu syndrómu pretrvávajúcich symptónov ochorenia COVID-19 (long kovid) a na liečbu post-vakcinačných zápalových syndromov.

Ako sa ivermektín používa?

Sú 3 príčiny použitia podľa protokolu I-MASK+ pre včasnú ambulantnú (domácu) liečbu:

 1. Preventívne, ako ochrana pred nákazou, čo je aktuálne skôr pre zdravotníkov, alebo rizikové osoby.
 2. Dve dávky ako prevencia pred prepuknutím ochorenia, ak ste boli v kontakte s osobou pozitívnou na COVID-19, alebo prebývate v jednej domácnosti s pozitívnou osobou a u Vás sa ochorenie ešte neprejavilo.
 3. A ako liečba, ak ste ochoreli na COVID-19. Podrobnosti o dávkovaní a jednotlivých komponentoch nájdete v protokole I-MASK+.

Ak ste ochoreli na COVID-19 a patríte medzi naozaj rizikových pacientov, môžete zvážiť zakúpenie pulzného oxymetru v lekárni. (15- 20 eur). Ak by Vám hodnota kyslíka v krvi klesla pod 94% je potrebná hospitalizácia v nemocnici. V tomto je COVID-19 veľmi zákerný. Hodnota kyslíka klesne ešte predtým ako to človek začne pociťovať. Podrobnosti nájdete v protokole I-MASK+.

A nezabudnite!!! Protokol I-MASK+ nie je LEN o ivermektíne!!!

Aj keď ivermektín je základom liečby COVID-19, protokol I-MASK+ obsahuje aj ostatné voľne dostupné liečivá, ktoré nie sú „IBA“ vitamíny, ale majú svoju dôležitú funkciu a liečebný protokol pôsobí synergicky ako celok.  Aj keď sa neviete dostať ku žiadnej forme ivermektínu, ostatné komponenty protokolu I-MASK+ Vám výrazne pomôžu a minimalizujú prejavy ochorenia COVID-19. Prečo je to tak nájdete v ostatných častiach. Okrem toho, ešte existujú aj ďalšie účinné imunostimulanty ako napríklad isoprinosin. Podrobnosti poskytne váš lekár.

Je ale možné, že Váš lekár Vám povie: “Chorí nemajú čo robiť u lekára!” Ak je to tak, nájdite si druhého lekára. Sú lekári a lekárky, a je ich veľa, ktorí vykonávajú svoju prácu ako poslanie. Im patrí obdiv a vďaka. Tí ostatní sú príčinou, prečo máme preplnené nemocnice a prečo nám ľudia umierajú. Ak by neliečili rovnako počas “obyčajnej” chrípkovej epidémie, tiež by ľudia umierali .

A hlavne. NEBOJTE SA!  Zachovajte pokoj! Vypnite televízor, rádio a noviny. Rovnakou skúsenosťou ako VY prešlo iba na Slovensku vyše 600 tisíc ľudí. Absolútna väčšina ochorenie prekonala s minimom príznakov. Pri včasnej liečbe máte minimálnu šancu dostať sa do nemocnice. Liečba existuje a je účinná. Ivermektín je riešenie. Nemusíme testovať, musíme liečiť! Ak sa bude liečiť, nebudú štatistiky úmrtnosti. A keď nebudú úmrtia, nebudú obmedzenia, rúška a zákazy vychádzania. Skutočná sloboda.

vykricnik

Zdieľajte tento život zachraňujúci protokol!

Protokol I-MASK+MATH+ sú v súčasnosti najlepšie komplexné postupy v liečbe COVID-19 na svete, ktorý vypracovali lekári v prvej línii a svetové špičky vo svojom obore.

Pri každom protokole je tlačítko “stiahnuť, alebo vytlačiť”! Kliknite naň. Protokol sa Vám otvorí v novom okne, v omnoho lepšej kvalite vhodnej na čítanie. Prípadne, môžete si ho stiahnuť, alebo vytlačiť a doniesť svojmu lekárovi.

FLCCC iMaskplus Logo 220

Aktuálna verzia protokolu I-MASK+  v18 12. októbra 2021. Aktuálnosť verzie protokolu I-MASK+ si môžete skontrolovať TU,  prípadné chyby, alebo neaktuálnosť verzie, môžete hlásiť TU.

FLCCC Alliance I MASKplus Protocol SLOVENSKY Slovak v18 1
FLCCC Alliance I MASKplus Protocol SLOVENSKY Slovak v18 2
FLCCC Alliance I MASKplus Protocol SLOVENSKY Slovak v18 3
FLCCC Mathplus Logo 220

Aktuálna verzia protokolu MATH+  v15 18. septembra 2021.  Aktuálnosť verzie protokolu MATH+ si môžete skontrolovať TU,  prípadné chyby, alebo neaktuálnosť verzie, môžete hlásiť TU.

FLCCC Alliance MATHplus Protocol Slovensky Slovak v15 1
FLCCC Alliance MATHplus Protocol Slovensky Slovak v15 2
FLCCC Alliance MATHplus Protocol Slovensky Slovak v15 3
FLCCC Protocol Logo I RECOVER

Aktuálna verzia protokolu I-RECOVER  v1 16. júna 2021. Aktuálnosť verzie protokolu I-RECOVER si môžete skontrolovať TU,  prípadné chyby, alebo neaktuálnosť verzie, môžete hlásiť TU.

FLCCC Alliance I RECOVER Post COVID19 Protocol Slovensky Slovak v1 1
FLCCC Alliance I RECOVER Post COVID19 Protocol Slovensky Slovak v1 2
FLCCC Alliance I RECOVER Post COVID19 Protocol Slovensky Slovak v1 3

Pomohol Vám ivermektín pri liečbe COVID-19? Zdieľajte svoju skúsenosť s ostatnými cez tento formulár.

Orientácia na stránke. Táto stránka zrkadlí obsah webu Aliancie FLCCC a viac menej zachováva jeho pôvodnú štruktúru. Pre rýchle zorientovanie je odporúčané prečítať najprv text na tejto stránke. Z neho Vás odkazy zavedú na jednotlivé časti, kde sa môžete podrobnejšie oboznámiť s problematikou, alebo sa môžete orientovať podľa hlavného menu.

Aliancia FLCCC

Aliancia FLCCC bola založená v marci 2020 skupinou vysoko publikovaných svetovo uznávaných lekárov v prvej línii kritickej starostlivosti o pacientov s COVID-19 s akademickou podporou príbuzných lekárov z celého sveta. Ich MATH+ protokol pre nemocničnú liečbu, zachránil desaťtisíce pacientov, ktorí boli kriticky chorí na COVID-19. Ich nový protokol I-Mask+ Profylaxia a včasný ambulantný liečebný protokol s Ivermektínom, predstavuje riešenie globálnej pandémie.

Jadro aliancie vytvorili vysoko publikovaní odborníci v oblasti kritickej starostlivosti z významných akademických lekárskych centier. Žiadni plagiátori, ale svetová špička lekárskeho výskumu a ľudia z praxe, ktorí sa denne pozerajú svojim pacientom do očí a robia všetko pre ich záchranu.

Dr. Meduri je otcom neinvazívnej ventilácie. Ako prvý opísal koncepty dysregulovaného systémového a pľúcneho zápalu v ARDS (ARDS-Syndróm akútnej dychovej tiesne) a bunkové mechanizmy zodpovedné za reguláciu. Práca Dr. Meduri bola uvedená v 25 000 recenzovaných publikáciach.

Pierre Kory je bývalý šéf služby kritickej starostlivosti a lekársky riaditeľ Centra traumy a podpory života na univerzite vo Wisconsine. Je považovaný za jedného zo svetových priekopníkov v používaní ultrazvuku lekármi pri diagnostike a liečbe kriticky chorých pacientov. Najpôsobivejším je jeho príspevok, ktorý ako prvý podporil diagnostiku skorého respiračného ochorenia COVID-19 ako vznikajúceho zápalu pľúc, čím vysvetlil kritickú odpoveď choroby na kortikosteroidy. (lekári vedia ako veľký prielom to znamenalo pre liečbu COVID-19)

Dr. Marik napísal viac ako 500 odborných článkov v časopisoch, 80 kníh vrátane štyroch kníh o kritickej starostlivosti. Viac ako 43 000 krát bol citovaný v recenzovaných publikáciách a má index H 77. Predniesol viac ako 350 prednášok na medzinárodných konferenciách a hosťujúcich profesúrach. Je druhým najviac publikovaným lekárom kritickej starostlivosti na svete vôbec a je svetovo uznávaným odborníkom v oblasti riadenia sepsy – jeho príspevky zmenili starostlivosť o pacientov na celom svete.

Dr. Varon prispel do lekárskej literatúry viac než 830 recenzovanými článkami v časopisoch, 10  učebnicami a pätnástimi desiatkami kníh. Doktor Varon získal mnoho prestížnych ocenení a je považovaný za jedného z najlepších lekárov v Spojených štátoch. Vyvinul a študoval technológiu pre selektívne chladenie mozgu.

Dr. Iglesias má atestáciu z internej medicíny, nefrológie, kritickej starostlivosti a je špecialistom na hypertenziu Americkej spoločnosti pre hypertenziu. V súčasnosti je docentom medicíny na Lekárskej univerzite a stomatológii na Osteopatickej medicíne N. J. a docentom medicíny na Lekárskej fakulte Hackensack Meridian. Je medicínskym riaditeľom Inštitútu Johna J. DePalma Renal v centrálnom Jersey, ktoré je jedným z najväčších dialyzačných stredísk v New Jersey.

Toto je ich príbeh, od založenia aliancie, cez vystúpenie v americkom kongrese, až po súčasnosť. K týmto piatim lekárom sa odvtedy pridali lekári v nemocniciach a na jednotkách intenzívnej starostlivosti z celého sveta. Aliancia FLCC spolupracuje s globálnymi partnermi. Nasledujúci zoznam obsahuje stovky lekárov z celého sveta, ktorí úplne alebo čiastočne používajú protokol MATH+. Aliancia FLCCC víta lekárov, zdravotníckych pracovníkov, nemocnice a zdravotnícke organizácie z celého sveta, ktoré používajú alebo podporujú protokol MATH + Hospital Treatment Protocol pre COVID-19. Pripojte sa k Aliancii FLCCC.

I-MASK+  Protokol pre prevenciu a včasnú ambulantnú liečbu COVID-19

Stručný návod Aliancie FLCCC vás prevedie všetkými krokmi, ktoré môžete podniknúť, aby ste nedostali COVID-19. Jadrom je liečebný protokol pre pacientov s COVID-19 s názvom I-Mask+, ktorý funguje aj ako prevencia.

I-MASK+ Protokol pre profylaxiu a včasná ambulantnú liečbu COVID-19 je navrhnutý na použitie ako profylaxia (zabraňuje vzniku ochorenia) a pri včasnej ambulantnej liečbe je určený pre tých, ktorí majú pozitívny test na COVID-19. Všetky jeho lieky sú schválené FDA, lacné, ľahko dostupné a po desaťročia sa používajú so zavedenými bezpečnostnými profilmi.

Protokol je sústredený okolo ivermektínu, ktorý je v štúdii po štúdii preukázaný ako prevencia pred COVID-19, a ktorý zabraňuje progresii ochorenia do závažnejších stavov, u pacientov, u ktorých sa prejavia príznaky. Ivermektín je známy antiparazitický liek schválený FDA, ktorý sa úspešne používa už viac naž štyri desaťročia na liečbu onchocerciázy  „riečnej slepoty“ a iných parazitárnych chorôb. Je to jeden z najbezpečnejších známych liekov. Nachádza sa na zozname základných liekov WHO a viac ako 3,7 miliardy krát bol uvedený na trh po celom svete. Získal Nobelovu cenu za svoje globálne a historické účinky pri eradikácii endemických parazitárnych infekcií v mnohých častiach sveta.

Tento lekársky objav rýchlo rastúcej publikovanej lekárskej dôkazovej základne, demonštrujúci jedinečnú a vysoko účinnú schopnosť ivermektínu inhibovať replikáciu SARS-CoV-2 a potláčať zápal, podnietil tím Aliancie FLCCC k použitiu ivermektínu na prevenciu a liečbu vo všetkých štádiách COVID-19. Ivermektín ešte nie je schválený FDA na liečbu COVID-19, ale 14. januára 2021 NIH zmenila svoje odporúčanie na použitie ivermektínu v COVID-19 z „proti“ na „neutrálne“

Tu si môžete stiahnuť I-MASK+ Protokol pre prevenciu a včasnú ambulantnú liečbu COVID-19. Pozerajte a ZDIEĽAJTE prosím!

Mnohí sa teraz pýtate: Môže ivermektín skutočne robiť všetko, čo tu povedali, že dokáže? – predchádzať a liečiť všetky príznaky ochorenia COVID-19? Zdá sa to príliš dobré, aby to bola pravda...

Odpoveď na túto otázku  je skutočnosť, že ivermektín od svojho vývoja pred 40 rokmi už preukázal svoju schopnosť mať historické dopady na globálne zdravie, ktoré viedli k eliminácii „pandémie“ parazitárnych chorôb na viacerých kontinentoch. Tieto dopady udelili objaviteľom ivermektínu Nobelovu cenu za medicínu za rok 2015.

V poslednej dobe boli identifikované výrazné antivírusové a protizápalové vlastnosti ivermektínu. Pri COVID-19 štúdie uvádzajú, že jedna z jeho niekoľkých antivírusových vlastností je to, že sa silne viaže na špiku proteínu a bránu vírusu vstúpiť do bunky. Tieto účinky, spolu s mnohonásobnými schopnosťami regulovať zápal, vysvetľujú výrazne pozitívne výsledky skúšok, ktoré už boli zaznamenané, a ponúkajú ivermektín na opätovné dosiahnutie podobných historických dopadov prostredníctvom eradikácie COVID-19.

Dr. Marik tvrdí, že ivermektín a nosenie masiek môžu chrániť lepšie ako vakcína. Ivermektín, ktorý je dostupný bez lekárskeho predpisu na veterinárne použitie. Stojí iba 0,80 Eur/za dávku (cena v Egypte). Preto nový protokol I-MASK+ pre profylaxiu a domácu liečbu  ochorenia  COVID-19, ktorý vzhľadom na dôkazy preukazujúce drastické zníženie prenosu vírusu pri jeho používaní sľubuje, že sa vyhneme budúcim lockdownom!

Podrobné a komplexné odpovede na najbežnejšie otázky, ktoré Aliancia FLCC dostala ohľadom ivermektínu nájdete v Často kladené otázky o Ivermektíne. O pozitívnych výsledkoch tohto ľahko dostupného ako i cenovo výhodného lieku a jeho úspešnom plošnom použití na potlačenie COVID-19 v krajinách Peru, Mexika, Indie, Argentíny, Paraguaja, či Brazílie sa môžete informovať v ohromujúcich vizualizáciach údajov v epidemiologickej analýze COVID-19 a ivermektínu. Tam kde bol ivermektín plošne nasadený došlo k rapídnemu poklesu úmrtí a ochorení.

Cieľom prehľadu od FLCC ktorý nájdete v R-O-Rúška! – Odstránenie zmätku je snaha zosúladiť zdanlivo protichodné závery medzi nedávnymi štúdiami masiek a prevládajúcimi odporúčaniami k noseniu rúšok. Predtým je potrebné ujasniť si prevládajúci spôsob šírenia tohto vírusu. Tri možné spôsoby prenosu sú:

 1. priamy kontakt/ruky/povrchy
 2. veľká kvapôčka sa šíri z človeka na človeka v tesnej blízkosti
 3. šírenie vzduchom – vdýchnutím drobných lietajúcich kvapôčok priamo do nosa/pľúc
 1. a 3 bod sú často zamieňané, ale nie je to to isté. Ich odporúčanie je preto nasledujúce. Neustále a všadeprítomné nosenie masky nemá zmysel a to najmä v takmer všetkých vonkajších prostrediach, ale takmer vo všetkých vnútorných priestoroch je absolútne kritické. Toto však nie je potrebné, pokiaľ tento priestor  je veľký, priestranný, nepreplnený a/alebo je veľmi dobre vetrateľný, a ak ste tam na krátku dobu. Tvorba pravidiel pre každý priestor by však bola príliš komplikovaná a nevyhnutne by došlo k nebezpečným chybám. Takže ešte raz. Masky sú zásadné pri ochrane pred COVID-19, ale iba v interiéroch.

Je tu ale ešte jedno veľké ALE. „Štandardné“ masky (rúška) (iné ako N95) Vás nebudú chrániť, ak porušíte ktorýkoľvek zo štyroch hlavných rizikových faktorov, ktoré vytvárajú prenos vo vnútorných priestoroch; Hustota, doba trvania, rozmery a prievan:

 • Hustota – počet ľudí v miestnosti
 • Trvanie – počet hodín strávených v miestnosti
 • Rozmery – počet štvorcových stôp a výška stropu miestnosti
 • Prievan - množstvo prísunu čerstvého vzduchu/rýchlosť prúdenia vzduchu

Ak významným spôsobom porušíte ktorékoľvek zo štyroch vyššie uvedených faktorov, ochoriete, dokonca aj so „štandardnou“ maskou. Ak ste dlhší čas v malých, úzko uzavretých a zle vetraných priestoroch s veľkým počtom ľudí, ochoriete, aj keď máte nasadené rúško, alebo chirurgickú masku. Štandardné látkové alebo chirurgické masky v takýchto prostrediach jednoducho neposkytujú dostatočnú ochranu, ak je infikovaná osoba medzi nimi.

Jedine respirátory triedy N95 a vyššie Vás budú chrániť pred prenosom/vdýchnutím kvapiek, a to aj po dlhšiu dobu v interiéroch. Lenže, respirátory sú veľmi nepríjemné pri dlhodobom nosení. Preto je kľúčové vedieť, kedy je potrebné ich nosiť a kedy nie.

Z toho vyplýva, absolútne nie noseniu rúšok v prírode, alebo kdekoľvek v exteriéri (pri dodržaní 2 m odstupu), dokonca aj na terasách barov a reštaurácií za podmienky dodržania vzdialenostií. Predtým ako každý začne zháňať respirátor zamyslite sa či ho naozaj potrebujete, aj vzhľadom na nepohodlie pri jeho nosení. Dr. Pierre Kory povedal: „Preto nosím N95, keď letím – tvrdil by som však, že N95 sú s najväčšou pravdepodobnosťou potrebné skôr na dlhé lety ako na krátke, ale kto pozná časový limit?

Časový limit, veľkosť priestoru, atď.. Áno, dá sa povedať, že nikto presne nevie kde presne je tá hranica. Predavačky na Slovensku, ktoré denne obslúžia tisícky zákazníkov už otestovali, že takýto bezpečný priestor pre nosenie rúška je napríklad supermarket. A možno by to zvládli aj menšie prevádzky, ak by nechali otvorené dvere.

Prečo je toto dôležité vedieť? Pretože sú tu akési nezmyselné vládne nariadenia. Na jednej strane sa zbytočne vyžadujú rúška v exteriéry, ale na strane druhej, aká ochrana je poskytovaná napríklad pacientom v nemocnici? Ak niekto čaká v rizikovom prostredí, malom, nevetranom, niekoľko hodín. Rúško mu nepomôže. A potom niekto ochorie, aj keď sa chráni. A nevie prečo.

Ak niekto vytvára opatrenia, je absolútne kritické aby vedel, ktorá maska ​​a v akých situáciách je účinná a potrebná. Lenže títo hlupáci v pandemickej komisií to nevedia a potom prichádzajú s nápadmi ako zákaz rozprávania v prostriedkoch MHD a iba sa čudujú, prečo sa na Slovensku situácia nezlepšuje napriek pomerne prísnym (a nezmyselným) opatreniam.

MATH+ protokol pre nemocničnú liečbu COVID-19

Protokol MATH+ je určený pre hospitalizovaných pacientov, ktorý sa má zahájiť čo najskôr po tom, ako sa u nich vyvinú dýchacie ťažkosti a je potrebné doplniť kyslík. Tri základné patofyziologické procesy, ktoré boli identifikované, sú ťažká hypoxémia, hyperzápal a hyperkoagulabilita. Tento protokol kombinovanej liečby je navrhnutý tak, aby pôsobil proti týmto procesom buď použitím jednotlivých látok, alebo synergickým pôsobením.

Načasovanie je rozhodujúcim faktorom v účinnosti MATH+ a pri dosahovaní úspešných výsledkov u pacientov chorých na COVID-19. Pacienti musia ísť do nemocnice hneď, ako majú ťažkosti s dýchaním alebo majú nízku hladinu kyslíka. Protokol MATH+ by sa mal podať skoro po tom, čo pacient splní kritériá na doplnenie kyslíka (počas prvých hodín po príchode do nemocnice), aby sa dosiahla maximálna účinnosť. Oneskorená terapia môže viesť ku komplikáciám, ako je napríklad potreba mechanickej ventilácie. Ak je podávaný včas, MATH+ vzorec bezpečných, lacných a ľahko dostupných liekov schválených FDA môže eliminovať potrebu lôžok na JIS a mechanických ventilátorov a vrátiť pacientom zdravie.

MATH+ protokol nemocničnej liečby pre Covid-19, používaný profesionálmi s podrobným návodom na načasovanie začatia liečby spolu s navrhovanými počiatočnými dávkami a trvaním jednotlivých zložiek lieku si môžete stiahnuť TU.

Odborná, ale i laická verejnosť nájde podrobné informácie o protokole MATH+ a jeho komponentoch v obsiahlej štúdií Vedecký pohľad na COVID-19 a MATH+. Zaoberá sa patofyziológiou COVID-19 a zdôvodneniami pre protokol MATH+. Ďalej podrobne rozoberá dôkazy založené na vedeckých recenziách podporujúcich jednotlivé komponenty protokolu MATH+: metylprednizolón, kyselina askorbová (vitamín C), tiamín, heparín, melatonín, zinok, vitamín D, atorvastatín, famotidín.

Rovnako ako pri situácií s ivermektínom dnes, bolo aj počas prvých 6 mesiacov pandémie takmer univerzálnym a neochvejným odporúčaním všetkých medzinárodných a národných spoločností poskytujúcich zdravotnú starostlivosť vyhnúť sa liečbe kortikosteroidmi pri COVID-19.

Kortikosteroidy sú nevyhnutné na znižovanie regulácie cytokínovej búrky, ktoré sú zodpovedné za závažný hyperzápalový stav, ktorý udržiava organizujúci sa zápal pľúc a súvisiace mikrovaskulárne poranenie. Okrem toho, hlásená vysoká úmrtnosť u pacientov s organizujúcou pneumóniou COVID-19 bola spôsobená skutočnosťou, že títo pacienti boli liečení pomocou mechanickej ventilácie s liečebnou stratégiou ARDS.  Je smutné, že na Slovensku sa metodika k používaniu pľúcnej ventilácie zmenila až dávno po tom, ako WHO vydalo nový protokol.

V jednej veľmi podrobnej analýze tkanív z 11 pitiev jedna skupina zistila, že prítomnosť RNA a proteínu SARS-CoV-2 mala malú koreláciu so zápalom a dysfunkciou orgánov, čo podporilo zistenia, že primárnym mechanizmom smrteľného výsledku je imunopatológia nezávislá od vírusu Covid-19. To podporuje koncepciu, že skôr ako samotný vírus, je to skôr odpoveď hostiteľa na vírus SARS-CoV-2, ktorý hostiteľa zabíja. A preto úloha špecifických antivírusových terapií v pľúcnej fáze COVID-19 sa javí ako obmedzená.

Okrem vytvárania hlbokého hyperzápalového stavu aktivuje SARS-CoV-2 koagulačný systém, čo vedie k intenzívnemu prokoagulačnému stavu. To je druhý spôsob ako COVID-19 zabíja. Dostanete kovid a zomriete na následok nejakej krvnej zrazeniy. Preto je niekedy ťažké určiť skutočnú príčinu smrti a preto nie je to vždy tak, že ľudia zomierajú iba na zlyhanie dýchania.

Preto pochopenie pľúcnych štádií COVID-19 vedie k jednoznačnému a nevyvrátiteľnému záveru, že proces choroby riadia tri súvisiace patofyziologické procesy, a že je potrebné liečiť všetky tieto tri poruchy, aby sa znížila úmrtnosť a chorobnosť na toto smrteľné ochorenie. Patria sem i) organizujúca sa pneumónia (reagujúca na steroidy) s dysregulovaným imunitným systémom s nadprodukciou prozápalových mediátorov a ťažké mikrovaskulárne poranenie (reagujúce na steroidy, kyselinu askorbovú a tiamín), ii) hyperkoagulačný stav so systémovým mikro- a makro – vaskulárnym ochorením (reagujúce na heparín, steroidy a kyselinu askorbovú), ktoré potencuje mikrovaskulárne poškodenie, iii) obidva tieto procesy vedú k závažnému nesúladu ventilácie / perfúzie, čo vedie k závažnej hypoxémii (nie ARDS). Hlavné zložky protokolu liečby MATH+ sa zameriavajú na všetky tri hlavné patofyziologické procesy s ľahko dostupnými, lacnými a bezpečnými intervenciami schválenými FDA.

Okrem toho sa štúdia zaoberá aj riadením respiračného zlyhania, záchrannou terapiou a analyzuje rozdiely v úmrtnosti pri COVID-19 medzi nemocnicami aplikujúcimi MATH+ protokol a ostatými nemocnicami.

Vyššie uvedený protokol MATH+ bol implementovaný pri liečbe pacientov s COVID-19 v dvoch nemocniciach v USA (v súčasnosti je tento počet už ďaleko vyšší). Úmrtnosť sa znížila o 75%!

To znamená, že ak by na Slovensku zomrelo 10 000 ľudí, pri aplikáci MATH+ protokolu by zomrelo len 2 500 ľudí (úroveň ťažšej chrípkovej sezóny) a zachránili by sme 7 000 ľudí! Podľa lekárov, tých pár ľudí, ktorí im neprežili, buď podľahli komorbiditám, alebo boli v pokročilom štádiu, pretože čakali príliš dlho na vyhľadanie liečby v nemocnici.

V časti Etická dilema výskumnej výzvy, je vysvetlené, čo to v skutočnosti znamená, ak niekto tvrdí, že pre použitie ivermektínu je potrebné vykonať randomizovanú alebo placebo štúdiu.

Randomizovaná alebo placebom kontrolovaná štúdia (RCT) si vyžaduje, aby skúmajúci mali „klinickú rovnováhu“. Klinická rovnováha je presvedčenie skúmajúceho, že žiaden zásah do kontrolnej alebo experimentálnej skupiny nie je účinnejší. Ak podáte liek chorému, o ktorom viete, že má pozitívny, či zásadný vplyv na jeho vyliečenie a druhému chorému podáte placebo, viete, že ste ho vystavili rizikám vážneho alebo nezvratného poškodenia organizmu, či smrti. To nie je klinická rovnováha. To je proti etike a Helsinskej deklarácii, pretože je neetické liečiť pacientov placebom (samotným), keď existuje účinný zákrok. Všetci autori protokolu MATH+ pochopili, že základňa lekárskych dôkazov na podporu ich použitia je dobre zavedená, a teda lepšia než akékoľvek placebo.

Ďalším pseudo argumentom, je že takáto liečba je „experimentálna“, a preto by sa jej použitie malo obmedziť iba na tieto RCT. Skutočne „experimentálne“ lieky, prinajmenšom definované najlepšie ako terapie s takmer nulovou klinickou známosťou alebo publikovanými dôkazmi pri kritických ochoreniach alebo na jednotkách intenzívnej starostlivosti, ako sú hydroxychlorochín, liponivir/ritonavir, remdesivir a tocilizumab, by sa mali skutočne študovať v rámci RCT, hlavne kvôli tomu, že klinická rovnováha by mohla byť primerane dodržaná mnohými skúmajúcimi.

Pokiaľ však ide o základné terapie MATH+, existujú rozsiahle publikované klinické štúdie a metaanalýzy demonštrujúce pozitívne výsledky pri liečbe pacientov s podobnými chorobami a stavmi. Placebom kontrolovaná štúdia by teda nemohla byť členmi Aliancie FLCCC eticky vykonaná z dôvodu nedostatku klinickej rovnováhy okolo základných terapií – najmä liečby kortikosteroidmi.

Predstavte, že Vaša matka, syn, otec, starý rodič ochorel na COVID-19 a má ťažký priebeh. Ako veľmi etické sa Vám zdá, že namiesto lieku, ktorý by im zachránil život by dostali placebo? Nebolo by to nič iné ako vedomá vražda.

Lekárske dôkazy

Ešte stále sa objavujú články pseudoodborníkov, ktorí tvrdia, že neexistujú žiadne štúdie. V časti Lekárske dôkazy nájdete odkazy na zbierky vedeckých štúdií, ktoré poskytujú lekárske dôkazy na podporu jednotlivých liečebných terapií, ktoré vytvárajú protokol MATH+ a I-MASK+ pri Covid-19:

V októbri 2020 do obidvoch protokolov (MATH+ a I-MASK+) pridali ivermektín, ktorý považujú za základný liek v profylaxii a liečbe COVID-19.

Médiá

V poslednej častí Médiá nájdete Vyjadrenia slovenských lekárov a osobností k používaniu ivermektínu.

Odkazy na novinové články o liečebnom protokole MATH+ alebo jeho zložkách liekov a rozhovory s lekármi FLCCC, ktoré napísali alebo vytvorili nezávislé spravodajské organizácie po celom svete nájdete v časti Aliancia FLCCC v správach.

Videá a výukové programy Aliancie FLCCC obsahuje zbierku videí týkajúcich sa profylaxie a liečebných protokolov pre COVID-19 od Aliancie FLCCC, pôvodne publikovaných na kanáloch Aliancie FLCCC a nášho spoluzakladateľa Dr. Paula E. Marika. Bohužiaľ nie je v našich kapacitách všetko preložiť alebo otitulkovať.

Vydania FLCCC obsahuje odkazy na výber vedeckých recenzií lekárov Aliancie FLCCC a novinové články, ktoré napísali členovia tímu FLCCC.

A v časti Oficiálne svedectvo pred výborom Senátu USA nájdete vystúpenie Dr. Koryho ako svedka, z 8. decembra 2020, pred Senátnym výborom pre vnútornú bezpečnosť a vládne veci (Senate Committee on Homeland Security and Governmental Affairs) – ktorý sa zúčastnil pojednávania na tému „Predčasná ambulantná liečba: podstatná súčasť riešenia COVID-19“ ako prezident  COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC) ktorá vyzvala vládu, aby urýchlene preskúmala už aj tak rozsiahle a stále rýchlo sa objavujúce lekárske dôkazy o ivermektíne.

A predchádzajúce svedectvo Dr. Koryho, zo 6. mája 2020, pred výborom Senátu USA pre vnútornú bezpečnosť a vládne záležitosti o liečbe COVID-19, pri neúspešnom pokuse presvedčiť výbor o život zachraňujúcej účinnosti  MATH+ protokolu pre nemocničnú liečbu pri COVID-19 napriek rozporu s odporúčaniami, ktoré v tom čase vydali WHO a NIH proti používaniu kortikosteroidov pri COVID-19. Účinnosť kortikosteroidov v boji proti cytokínovej búrke spôsobenej nadmernou reakciou imunitného systému na vírus SARS-CoV-2, ako najbežnejšia príčina smrti v prípade COVID-19, bola potom potvrdená v takzvanej štúdii RECOVERY v Oxforde (jún 2020). A história sa opakuje.

A rôzne články O Ivermektíne v zahraničnej tlači nájdete tu.

Ak ste prišli pod túto červenú čiaru, videli ste štúdie, recenzie, výsledky klinických testov a celú túto neustále sa rozširujúcu základňu vedeckých dôkazov o účinnosti protokolov I-MASK+ a MATH+.

Ak Vám bude niekto oponovať, spýtajte sa ho: „Ako sa im v tých 2 amerických nemocniciach (a neustále pribúdajú ďaľšie) podarilo znížiť úmrtnosť o 75% oproti ostatným nemocniciam, ktoré nepoužívajú protokol?“ Inými slovami, zo 100% inde, im zomrelo „iba“ 25%. To je "iba" 250 namiesto 1000 mŕtvych. To je 2500 namiesto 10 000 mŕtvych. A ak by mal zomrieť milión, je to 750 tisíc zachránených ľudí.  

To je sila protokolu MATH+. Ale ani tá štvrtina by nemusela byť, ak by sa používal protokol I-MASK+ a do nemocnice by sa nedostávali pacienti u ktorých sa COVID-19 už rozvinul. Neznamená to však, že úplne zastavíme zomieranie. Ešte sme nevynašli liek na nesmrteľnosť. Staroba, komorbidity, to je kolobeh prírody.

Na Slovensku sme videli politickú vraždu, „samovraždu“, ale to čo sa deje teraz, je VRAŽDA V PRIAMOM PRENOSE! AK ste sa oboznámili s touto hromadou lekárskych dôkazov, tak inak sa to nazvať nedá.

matovic vrazda v priamom prenose

V tento istý deň, kedy premiér Slovenskej republiky priznal zodpovednosť za smrť vyše 4 000 ľudí  a spravil zo seba jedného z najväčších masových vrahov, minister zdravotnícta Marek Krajčí udelil ivermektínu povolenie na terapeutické využitie, na obdobie pol roka. Slovensko sa stalo  prvým národom v EÚ, ktorý formálne schválil Ivermektín pre profylaxiu a liečbu pacientov s COVID-19. Slovensko, sa práve zapísalo do histórie.

povolenie pre ivermektin

Podľa tlačovej správy MZ SR z 27.01.2021: „Hlavnou indikáciou ivermektínu je profylaxia a liečba pacientov s COVID-19. Liek bude dostupný okrem nemocníc aj v lekárňach na lekársky predpis.“

Pýtate sa ako ho budú lekárne predávať ambulantným pacientom, keď v jednom balení je 100 tabliet - a jeden pacient ich podľa hmotnosti potrebuje 6 až 12? A 8 tabliet bude stáť 80 centov ako v Egypte? Lož je pracovný nástroj Matovičovej vlády a ako ste mnohí tušili, MZ SR vo svojom vyhlásení z 26.1.2021 klamalo a ivermektín pre ambulancie NEBUDE!

 

Dňa 05.02.2021, Juraj Mesík na svojom FB profile informoval:

„ ...toto dnes rozosielali z MZ SR ľuďom, ktorí sa domáhali iveremektinu:

"Ohľadom lieku IVERMECTIN Vám predkladáme nasledovné stanovisko: Dňa 26.1.2021 vydalo MZ SR povolenie na terapeutické použitie neregistrovaného lieku Ivermectin tablets IV-Bect tbl. 100 x 6 mg v indikácii prevencie a liečby ochorenia CIVID-19 pre potreby zdravotníckych zariadení v SR. Liek je bez preskripčného obmedzenia a je viazaný na lekársky predpis.

Dňa 4.2.2021 bol dovezený na Slovensko Ivermectin tablets IV-Bect tbl. 100 x 6 mg a zabezpečený rozvoz na časť nemocničných lekární na základe objednávok. Zvyšné balenia budú na nemocnice distribuované 5.2.2021.

Keďže sa jedná o nemocničné balenie, podľa dávkovania bude postačovať na liečbu 6 až 10 pacientov. K dispozícií bude v prvej fáze počet balení, ktoré bude postačovať na liečbu do 2000 pacientov. Uvedené balenia sa budú v rámci limitovaných množstiev zabezpečovať do nemocníc. Aktuálne schválené balenie nie je vhodné na použitie mimo nemocničného sektoru, keďže sa jedná o 100 kusové balenie, ktorým je možné odliečiť väčší počet pacientov.

Podpísaná PhDr. Bronislava Šalková, Odbor farmácie, Sekcia farmácie a liekovej politiky“

Paradoxne, do dnešného dňa sa ivermektín dá zohnať vo všetkých okolitých krajinách len na Slovensku NIE. Colný úrad Žilina stále zadržiava zásielku humánneho ivermektínu pre jednu z nemocníc v Žilinskom kraji. Finančný úrad túro správu neskôr dementoval, ale napriek tomu zadržiava desiatky zásielok ivermektínu pre fyzické osoby, vrátane lekárov.

A hyena, minister zdravotníctva Marek Krajčí „bezdôvodne“ odvolal generálneho riaditeľa Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb v Košiciach Františka Sabola a aj podpredsedu predstavenstva Mariána Alberta.

hyena Krajci
kosice nemocnica protest

Pritom to bola práve Klinika anesteziológie a intenzívnej medicíny vo Východoslovenskom ústave srdcových chorôb v Košiciach, ktorá ako jedna z prvých nemocníc začala používať ivermektín, a kde vďaka unikátne nastavenej liečbe s ivermektínom prežíva až 85 percent ťažkých kovidových pacientov. Na TA3 o tom informoval lekár a emeritný prednosta kliniky VÚSCH Košice docent Pavol Török.

Pýtam sa preto, nie je toto genocída? Cielená genocída našej budúcnosti? Čiastočné alebo úplné vyvraždenie skupiny osôb alebo jej ťažké duševné či telesné poškodenie členov skupiny s cieľom zničiť ju? Táto vláda:

 • zabíja chorých na COVID-19, ktorých mohla zachrániť účinná liečba
 • zabíja pacientov, ktorí nutne potrebujú operácie, ale sú im odkladané
 • zabíja naše zdravotníctvo
 • zabíja našu ekonomiku, cestovný a gastro priemysel, a všetky naviazané odvetvia
 • zabíja živiteľov a živiteľky rodín
 • zabíja ľudí, ktorí si v dôsledku opatrení a ťažkej životnej situácie siahli na život
 • zabíja vzdelanosť a budúcnosť našich detí
 • a zabíja našu dôstojnosť...

Ak si hovoríte „mňa sa to netýka“, tak to, čo sa stalo ostatným sa môže stať aj Vám. Tak isto ako tým druhým, tak práve aj Vám môže zazvoniť na dvere polícia a oznámiť Vám, že Vaše dieťa je mŕtve, pretože v dôsledku sociálneho odlúčenia spáchalo samovraždu, že Váš člen rodiny zomrel v nemocnici bez toho aby ste mu  mohli v poslednej chvíli čokoľvek povedať, či aspoň uvidieť jeho mŕtve telo a bez jediného pohľadu, ho necháte zahrabať pod zem.

Človek sa vie preniesť počas života cez veľa vecí. Vie si povedať, to zvládnem, vydržím. No u každého raz príde bod zlomu, kedy si povie - "dosť, už nevládzem!!" Amok, bezmocnosť, smútok, neistota a depresia. Pocit vnútornej zloby.  A prečo?

Pre toto, čo sa tu deje. Pre všetok ten zmätok, chaos a paniku. Pre to, čo nám tu trnavský blázon s jeho platenou bandou diktuje... Ďalších 40 dní. Ďalší čas bez normálneho žitia. Ja už takto ďalej NEVLÁDZEM!! Chradnem zvnútra. Bohužiaľ, ale je to tak.

Nemôcť ísť na obľúbené miesta. Nemôcť ísť sa najesť do obľúbených reštaurácii. Stretnúť priateľov. Byť opäť vonku s ľuďmi, ktorých máte radi a môcť sa smiať bez rúška. Robiť svoje koníčky. Toto sú pocity čoraz väčšieho množstva ľudí.

Koľko ľudí skrachovalo a zatvorilo svoje prevádzky? Koľko ľudí prišlo o prácu? Koľko ľudí je psychicky na tom rovnako? A decká, čo školu nevideli už neviem aký dlhý čas?? To ešte len bude "STRATENÁ GENERÁCIA."

Čo nám ostáva? Buď sa postavíte na vlastné a my budeme môcť opäť žiť, alebo ostaneme pri tejto záhube a nebudeme mať žiadnu víziu do budúcnosti, nič. Iba čierno čiernu tmu.

Veď sme zatvorení ako pokusné potkany v laboratóriu. Každý týždeň sa o nás rozhoduje. Stále sa menia pravidlá. DOKEDY?! Ani lockdown, ani to ich prekliate testovanie nám nepomáha a ani nepomôže. A vakcína? Tá naozaj riešením nie je.

To, čo nám mohlo pomôcť ako prevencia alebo pomôcť zmierniť chorobu nám doteraz nebolo dané. Že píšem o ivermektíne je asi zrejmé. Ale nie. Radšej na nás páchať to, čo doteraz. Veď oni čo to znesú. Veď, sú to Slováci. Možno dúfajú, že mnoho z nás to vzdá samých od seba a ukončí to rovno. Lebo k tomu toto celé akurát tak smeruje!! Už sa nečudujem vyhrážkam niektorých zúfalých ľudí voči tej bande.

Ľudia sú už naozaj na dne!! Či psychickom alebo finančnom. A má nás na svedomí narcistický a labilný blázon z Trnavy...

Tu už nejde o to, že nekúpite žiarovku, šnúrky do topánok či obyčajná ceruzku pre dieťa do školy. Ak sa tomu nepostavíte teraz, čakajú vás análne výtery, bez digitálneho kovid pasu sa nikam nedostanete a na tých ostatných, čakajú koncentračné tábory ako tento v Nemecku.

analny vyter na covid 19
covid pas usa
covid koncentracny tabor

Riešenie existuje! Nevzdávajte to. Ale nemocničná liečba ivermektínom nepostačuje. Ak sa nakazíte kovidom, pošlú Vás domov. Bez liečby. Absolútna väčšina z Vás, keď ochorie na COVID-19 ho prekoná vo forme ľahšej, alebo ťažšej chrípky. Mnohí z Vás to už prekonali.

Ak, ale patríte medzi tých seniorov, alebo ľudí s komorbiditami u ktorých sa ochorenie rozvinie, udeje sa nasledovné. Prejavia sa prvé príznaky. Vaše pľúca kvôli charakteru ochorenia najprv pracujú normálne. Ale Vaša krv sa začína čoraz menej okysličovať. Vy o tom neviete. Na to slúžia tie pulzné oxymetre, ktoré kúpite v lekárni. A zrazu sa dostanete do stavu, kedy musíte volať sanitku, pretože bez kyslíka nemôžete dýchať a Váš život visí na vlásku.

V ťažkom stave sa dostanete do nemocnice a dajú Vám neúčinný a drahý REMDESIVIR, za cenu  ktorého by sa dala kúpiť liečba ivermektínom pre 2100 ľudí. Lenže vtedy už je neskoro. Ani ivermektin nedokáže zázraky. Pridá sa zápalová reakcia organizmu a hrozí zlyhávanie orgánov.

No možno sa nedostanete ani do nemocnice. COVID-19 zabíja aj iným spôsobom. Pôsobí aj na zrážanlivosť krvi. Tí, ktorí sa liečia dlhodobo na srdcové poruchy, vysoký krvný tlak, onkologické ochorenia či metabolické poruchy s nadváhou a so zlyhávaním obličiek môže potom zabiť porážka. A toto všetko sa môže udiať aj ľudom, ktorí nepatria do žiadnej rizikovej skupiny.

Dá sa to. Toto je balíček, ktorý dostávajú pozitívne testovaní symptomatickí pacienti v Indii na domácu liečbu. Typicky to obsahuje: vitamín C, vit. D3, Zinok, Ivermektín, Doxycyklín, Azitromycín, dezinfekciu, rúška, Paracetamol. A dobre vidíte, v balíčku majú aj pulzný oxymeter na meranie saturácie kyslíka. A pritom naši dôchodcovia nedostanú ani len respirátor! Chorých ich pošlú domov!

antikovid balicek v indii

Pritom riešenie je tak jednoduché a lacné. Ak sa u Vás prejavia príznaky a vyšiel Vám pozitívny test, Vás obvodný lekár by Vám vystavil recept pre kompletnú liečbu podľa I-MASK protokolu spolu s pulzným oxymetrom. Ak by napriek tomu u Vás klesla hladina kyslíka pod stanovenú normu, dostavili by ste sa to nemocnice, kde by pokračovala liečba podľa protokolu MATH+.

Tak isto profylaxia pre všetky osoby, ktoré boli v kontakte s pozitívnym. Profylaxia pre zdravotníkov a rizikové skupiny.  A to všetko „zadarmo“ hradené štátom.

A to je všetko! Znovu opakujem, koniec lockdownom a nezmyselným opatreniam, vďaka ktorým sme sa dostali na špičku úmrtnosti na COVID-19 vo svete. Viete, na jednej strane tú máte špičkových lekárov, ktorí priamo liečia a majú výsledky. S liekom, ktorí stojí centy a bol podaný v miliardových dávkach aj deťom. Na druhej strane, tu máte pseudo odborníkov, ktorí budú tvrdiť, že ivermektín je nebezpečný, že neexistujú štúdie, že treba najprv urobiť RTC štúdie. Lenže ak Vám na oddelení denne zomierajú pacienti nemáte čas čakať mesiace ne vykonanie RTC štúdií a ešte k tomu s placebom. Musíte sa oprieť o to čo funguje u tých, ktorí liečia COVID-19. Inak je to vražda v priamom prenose, inak to neviem nazvať.

Na druhej strane, to že sa experimentálne môžu používať vakcíny evidentene nikomu neprekáža. Lekári z Aliancie FLCCC a priori nevystupujú proti vakcínam ako takým, ale tiež vzniesli určité námietky voči tomu, aby boli považované za finálne riešenie boja s COVID-19.

 • Na ich distribúciu je potrebný dlhý čas. Ak sa pozriete, ako rýchlo napreduje očkovanie na Slovensku, je zrejmé, že to nestihnú ani do jesene.
 • Vakcíny nie sú stopercentne účinné pri ochrane pred infekciou.
 • Ešte sa nevie, ako dlho budú vakcíny chrániť pred infekciou (je príliš skoro, ešte neexistujú žiadne údaje).
 • Nikdy sa nemusí podariť preočkovať potrebné % populácie, pretože ľudia a aj zdravotnícky personál má problém s včasným prijatím experimentálnej vakcíny, pretože mRNA vakcíny nemajú nič spoločné s „klasickými“ vakcínami. Je to úplne nová technológia. Je to génová terapia, ktorej dlhodobé účinky nepoznáme.
 • Vakcína naozaj nie je bezpečná (generalizujúc a berúc do úvahy, že existuje viacero druhov a značiek vakcín proti COVID-19) a je zákonnou povinnosť každého lekára informovať pacienta o možných negatívnych účinkoch každého lieku aby on mohol vykonať slobodné rozhodnutie.
 • Riziko je hlavne u mRNA vakcín. Dostali povolenie pre experimentálne použitie, pretože neprešli všetkými normálne vyžadovanými skúškami. Dlhodobé účinky nie sú známe, okamžité sa začínajú objavovať.
 • Očkovanie má svoje riziká a áno, môže aj zabíjať. Podľa ministra zdravotníctva Mareka Krajčiho smrteľné vedľajšie účinky po vakcinácii proti Covidu sa vyskytujú iba u starších. Na tlačovke varoval lekárov pred fragilitou u očkovaných, s tým že sa týka „iba“ zdravotne a vekovo krehkejších ľudí. Preto aj nemecká komisia pre vakcíny Inštitútu Roberta Kocha vydala predbežné odporúčanie, aby sa vakcínou od firmy AstraZeneca proti covidu neočkovali ľudia nad 65 rokov.
 • Všetky vírusy mutujú a nové mutácie COVID-19 sa objavili v Japonsku. Britská mutácia, získala "superschopnosť" a nová mutácia vírusu, ktorý sa objavil v Juhoafrickej republike, je ešte väčší problém ako anglická mutácia. Celkovo je v obehu cez 4 000 mutácií vírusu Covid-19.
 • Zistilo sa, že napríklad vakcína od J&J bola pri testovaní v USA účinná na 72%, ale v štúdiách uskutočnených v Južnej Afrike to kleslo na 57%. Vakcína od spoločnosti Novavax, s 89% účinnosťou vo Veľkej Británii, mala napríklad iba 49% účinnosť v Južnej Afrike. Ešte sa poriadne ani nezačalo očkovať a firmy už musia prerábať svoje vakciny. A týmto sa znovu vraciame k problému v prvom bode. Rovnako ako pri vakcíne proti chrípke, ľudia sa musia očkovať každý rok a je účinnosť je priemerne len 45% a ešte menšia pri rizikovej skupine. Inak povedané, jej neúčinnosť sa z roka na rok pohybuje od 30% až 70%! To by znamenalo, že aj keby sa podarilo zaočkovať 100% populácie Slovenska pre 55% ľudí by to znamenalo že by sa dialo to isté čo teraz. Kde je potom koniec lockdownom?

Existujú náznaky, že to čo sa deje ešte nie je tak zlé ako to, čo môže ešte prísť. Mikrobiologička Soňa Peková varuje, že vakcína na COVID-19 nemôže fungovať a vírus sa šíri, pretože je umelo vytvorený a bol vypustený z laboratória.

Toto video bolo voči doktorke Pekovej značne kritické, ale je potrebné odlíšiť konšpirácie od faktov. V príspevku zaznelo aj niekoľko tvrdení ktoré je potrebné analyzovať.

 • „Vakcíny fungujú.“ zaznelo.

Ak by fungovali, tak firmy vyrábajúce vakcíny by ich nemuseli prerábať. Potom je tu ich odhadovaná účinnosť, na neustále vznikajúce mutácie, očkovanie už zaočkovaných a celá zvládnuteľnosť logistiky očkovania za neustále sa meniacich podmienok. Preto sa toto tvrdenie nedá považovať za pravdivé. 

 • Dr. Peková sa mala mýliť, keď vyslovila svoj odhad, že vírus do Vianoc zmizne:

  „Myslím si, že do Vánoc z toho budeme venku. Do Vánoc máme ještě dva a půl měsíce. U takzvané první vlny jsme vídali pozitivity tak měsíc a půl a pak to zmizelo. Teď jsme začali vídat tak někdy koncem července, takže já si myslím, že ještě chvilku a že to pak zmizí,“

Aj toto, jej tvrdenie sa ukázalo ako pravdivé. V košickej Univerzitnej nemocnici L. Pasteura (UNLP) je percento pozitivity na britskú mutáciu viac ako 90 % a pričom keď overovali vzorky z košického plošného testovania spred troch týždňov, britský variant vírusu potvrdili v 60 percentách vzoriek. Pôvodný vírus z Wuhanu sa skoro úplne vytratil a nahradila ho nová mutácia. Čiže aj toto jej tvrdenie sa ukázalo ako pravdivé. Lenže tu sa dá polemizovať, či ide o mutáciu pôvodného vírusu, pretože Dr. Peková tvrdí, že ide o úplne iný vírus.

Bioložka vysvětlila, že jednotlivé části těchto různých kmenů neobsahují na genetické úrovni stupně mutací. Kdyby člověk měl před sebou zmutovaný virus, poznal by přesně, z jaké předlohy a z jakého předchůdce virus pochází. Jenže, u těch virů ze září, z prosince a u viru z Velké Británie není žádná shoda s jarním, ani s předchozím virem. Ten zářijový se nepodobá jarnímu viru. Ten prosincový se nepodobá ani na ten jarní, ani na ten zářijový. A ten britský se nepodobá ani jednomu z předchozích. Všechno to jsou koronaviry, to ano, ale všechny mají úplně odlišné RNA sekvence, které z nich tvoří úplně novou věc, úplně nový kmen koronaviru, nové psí plemeno.

Jenže, když se před vámi zjeví obrovská doga, tak je jasné, že to není mutace jezevčíka, ale úplně jiné plemeno. A totéž podle Pekové platí o údajných mutacích těchto tzv. virů, protože jsou si sice podobné, pochází ze stejné rodiny koronavirů (nejsou to kočky, jsou to psi), ale nevychází z jarního kmene viru, který se objevil v Evropě na jaře minulý rok. Je to úplně jiné plemeno, je to jiný kmen. A tato změna nemůže a nemohla nastat mutací v přírodě, to je naprosto vyloučené, vysvětlila molekulární bioložka.“

 • A posledné tvrdenie, ktoré tam zaznelo od jedného pána bolo, že taký zločinci neexistujú, čo by do sveta vypúšťali vírusy.

„Moje poselství se od jara nezměnilo: Najděte tu jeskyni, ze které to vylétá, zavřete ji, zavřete její zaměstnance i její management. Mně nikdo nevymluví, že ta mrcha či mrchy nejsou nějak uměle modifikované. Mnozí říkají, že se máme připravit na další pandemie. Panebože, v žádném případě. Tohle se nesmí stát precedentem,“

To čo Soňa Peková tvrdí je to, že niekto vyrába umelé laboratórne vírusy SARS-Cov-X a vypúšťa ich obrazne povedané z "jaskyne", ktorú je potrebné nájsť a zavrieť! Vírus sa podľa nej nespráva ako prírodný izolát a najnovšia mutácia z Veľkej Británie nie je mutáciou, ale je to už v poradí 4. samostatný kmeň vypusteného laboratórneho vírusu.

Odpoveď na otázku či je to vôbec možné je, áno a dokonca je to so správnym vybavením veľmi ľahké. Dokazuje to štúdia švajčiarskych vedcov, ktorým sa to podarilo. Vedcom z Bernskej univerzity sa za dverami vysoko zabezpečeného laboratória v malej švajčiarskej dedine podarilo vytvoriť koronavírus známy ako SARS-CoV-2, a to len za týždeň, pomocou:

 1. kvasiniek,
 2. publikovaného genómu
 3. a DNA.

Syntetický vírus podrobne opisujú v novom dokumente uverejnenom na predtlačovom serveri biorXiv, ktorý mal pomôcť ďalším laboratóriám v prácach na vývoji liekov, vakcín a diagnostických testov na koronavírusy.

Výskumníci zvyčajne študujú vírus tak, že ho izolujú z buniek chorého pacienta a pestujú ho v laboratórnej miske. No ak dôjde k prepuknutiu choroby v zahraničí, laboratóriám môže trvať mesiace, kým získajú prístup k fyzickým vzorkám. V takýchto situáciách by sa dala využiť syntetická verzia vírusu. Skupina čínskych vedcov 10. januára poskytla kolegom z celého sveta plán vírusu tým, že uverejnila dizajn genómu koronavírusu na verejnom webe.

Švajčiarsky tím vedený virológom Volkerom Thielom okamžite začal pracovať. Objednali DNA koronavírusu od GenScript. Spoločnosti so sídlom v New Jersey, ktorá vyrába a predáva syntetický genetický materiál výskumníkom. O tri týždne neskôr mal švajčiarsky tím väčšinu fragmentov DNA, ktoré bolo treba zostaviť do úplného genómu. Keby to robili ručne, zabralo by to veľa času. Na urýchlenie procesu tím vložil tieto fragmenty do pivovarských kvasinkových buniek, aby využil prírodný proces nazývaný rekombinácia.

Abstrakt zo štúdie

„Reverzná genetika bola nepostrádateľným nástrojom, ktorý priniesol revolúciu v našom pohľade na vírusovú patogenézu a vývoj vakcín. Veľké genómy vírusu RNA, ako napríklad koronavírusy, sú ťažkopádne na klonovanie a manipuláciu v hostiteľoch E. coli z dôvodu veľkosti a občasnej nestability1-3. Preto by alternatívna rýchla a robustná platforma reverznej genetiky pre RNA vírusy bola prospešná pre výskumnú komunitu. Tu ukážeme úplnú funkčnosť platformy syntetickej genomiky na báze kvasiniek pre genetickú rekonštrukciu rôznych vírusov RNA, vrátane členov čeľadí Coronaviridae, Flaviviridae a Paramyxoviridae. Vírusové subgenomické fragmenty sa generovali pomocou vírusových izolátov, klonovanej vírusovej DNA, klinických vzoriek alebo syntetickej DNA a znovu sa zhromaždili v jednom kroku v Saccharomyces cerevisiae pomocou klonovania rekombinácie spojenej s transformáciou (TAR), aby sa genóm udržal ako kvasinkový umelý chromozóm (YAC). T7-RNA polymeráza sa použila na generovanie infekčnej RNA, ktorá sa potom použila na záchranu životaschopného vírusu. Na základe tejto platformy sme boli schopní vyrobiť a vzkriesiť chemicky syntetizované klony nedávnej epidémie SARS-CoV-2 iba za týždeň po prijatí syntetických fragmentov DNA. Technický pokrok, ktorý tu popisujeme, umožňuje rýchlu reakciu na objavujúce sa vírusy, pretože umožňuje generovanie a funkčnú charakterizáciu vyvíjajúcich sa variantov vírusu RNA - v reálnom čase - počas ohniska nákazy.“

Táto štúdia bola publikovaná na Qubite, okrem toho ju publikoval aj Nature  / Oxfordská univerzita  a zmieňuje sa o nej aj Independent science news. Toto nie je hoax. Na výrobu vírusu COVID-19 vám stačia kvasinky, publikovaný genóm a DNA, ktorú si kúpite v „supermarkete“ pre vedcov. Ale potom, aký je vlastne rozdiel medzi pôvodným SARS-CoV-2 a umelým SARS-CoV-2?

Vyrobili super vírus, ktorý môže napadnúť človeka, ale doteraz bol zavretý v laboratóriu ako experiment na študovanie. Už v roku 2015 o tom informovala talianska televízia RAI 3. To je rok potom ako USA zastavili financovanie koronavírusu na svojom územní, ale Fauci ho potom outsorcoval do Číny, až pokiaľ sa nedostal von z laboratória.

Nikto ho nemusel vypustiť zámerne, nehody sa stávajú. Lenže pravdou je, že sa na tom podieľali všetci. A keby sa nejaká krajina priznala k nechcenému vypusteniu kovidu, znamenalo by to jej ekonomickú samovraždu rovnajúcu sa vojnovej arbitráži.

 

V roku 2011 vyšlo najavo, že vláda USA zaplatila vedcom, aby zistili, ako by mohol smrteľný vírus vtáčej chrípky mutovať, aby sa stal väčšou hrozbou pre ľudí - a dvom laboratóriám sa podarilo uspieť a vytvoriť nové kmene, ktoré sa ľahšie šíria. Podrobnosti štúdie boli zverejnené až v roku 2014, keď Ron Fouchier a jeho tím v Erazmovom lekárskom centre vzali vírus chrípky H5N1 a urobili ho viac nákazlivým. Tím neskôr zverejnil ďalšiu štúdiu s ďalšími podrobnosťami o presných genetických zmenách potrebných na vykonanie tohto „triku“. Kritici tvrdili, že vedci vytvorili novú nebezpečnú superchrípku.

Americkí federálni úradníci podnikli bezprecedentný krok a požiadali vedcov z prvej štúdie, aby nezverejňovali všetky podrobnosti toho, ako to urobili. Bola dôvodná obava, že tento výskum s veľkým potenciálom pomoci verejnosti by mohol byť zneužítý bioteroristami. „Nebolo to ľahké rozhodnutie,“ uviedol Dr. Anthony Fauci, šéf infekčných chorôb v Národnom inštitúte zdravia, ktorý financoval pôvodný výskum.

To bolo v roku 2011. Po dlhej diskusii o bezpečnosti verzus vedecká otvorenosť sa v roku 2014 výsledky výskumu objavili v časopise Cell.

Identifikovali päť mutácií, ktoré sú dostatočné na to, aby sa H5N1 šíril vzduchom medzi fretkami. „Dve mutácie umožňujú vylepšenú väzbu vírusu vtáčej chrípky H5N1 na bunky v horných dýchacích cestách cicavcov,“ uviedol Fouchier v e-maile pre Shots. "Ďalšia mutácia zvyšuje stabilitu vírusu. Dve zvyšné mutácie umožňujú vírusu efektívnejšie sa replikovať."

Vírus vtáčej chrípky H5N1 nie je medzi ľuďmi bežne nákazlivý, ale tieto mutanty s najväčšou pravdepodobnosťou sú. Boli vytvorené s „najlepším“ úmyslom v laboratóriu, ktoré sa snaží pochopiť, ako sa môžu chrípkové vírusy zmeniť vo voľnej prírode a začať sa šíriť v ľuďoch.

Keď sa o tomto experimente dopočuli ostatní odborníci, varovali pred vytvorením vírusu „súdneho dňa“, či ďaľšou superchrípkou. V 2014 USA potom zakázali experimentovanie s koronavírusmi, ale Fauci výskum presunul do Číny a v roku 2020 sa v čínskom Wuhane, blízko jedného laboratória akých je na svete iba niekoľko objavil vírus SARS-CoV-2, alias COVID-19.

external content.duckduckgo.com
sarin

BIOTERORIZMUS

Lenže doktorka Peková tvrdí, že tieto nové  mutácie COVID-19, nie sú mutácie, ale úplne nové kmene, ktoré niekto vyrába. Toto vie posúdiť len veľmi málo ľudí. To čo však vieme my je, že je to možné a relatívne jednoduché a deje sa to minimálne v rámci výskumu.

V tom príspevku o doktorke Pekovej niekto povedal, že takí zločinci neexistujú. Tvrdiť však niečo také nemá žiaden racionálny základ. Takí ľudia existujú a deje sa to. Antrax v USA. Sarín v Tokiu. Bioterizmus je reálna hrozba a otázkou je, prečo sa to doteraz ešte nestalo a je dosť možné, že sa to deje práve teraz.

Predtým, ako nejaký overovatelia pravdy vytiahnu do boja, treba si uvedomiť, že to isté tvrdí aj jedna osoba, ktorej predikcie sa zatiaľ vždy naplnili. Bill Gates varoval prezidenta Trumpa tesne pred jeho nástupom do funkcie pred nebezpečenstvom pandémie a objavil sa COVID-19.

A v roku 2018, na konferencii o bezpečnosti v Mníchove,  Bill Gates varoval, že bioterorizmus môže v najbližších 10-15 rokoch zabiť desiatky miliónov ľudí.

„Je tiež pravda, že ďalšia epidémia môže vzniknúť na obrazovke počítača teroristického úmyslu použiť genetické inžinierstvo na vytvorenie syntetickej verzie vírusu kiahní. . . alebo super nákazlivý a smrteľný kmeň chrípky.“

 „Ide o to, že na naše nebezpečenstvo ignorujeme súvislosť medzi zdravotnou a medzinárodnou bezpečnosťou. Bez ohľadu na to, či k nej došlo z prírodných dôvodov alebo z rúk teroristov, epidemiológovia tvrdia, že rýchlo sa šíriaci vzdušný patogén môže za menej ako rok zabiť viac ako 30 miliónov ľudí. A hovoria, že existuje primeraná pravdepodobnosť, že svet v najbližších 10 - 15 rokoch zažije také ohnisko.“

 

Ak Bill Gates hovorí, že čoskoro tu máme ďalšiu a ešte smrteľnejšiu epidémiu, a že nás čaká bioteroristický útok, je prezieravé mu veriť, pretože možno sa to už deje. Hovorí sa aj, sleduj tok peňazí. Avšak sú aj taký, ktorých jediným cieľom je chaos.

Aj keď je dobré vedieť predpokladaný vývoj situácie a nespoliehať sa, že to raz skončí, je v podstate jedno, či tieto vírusy vychádzajú z "jaskyne", alebo to spôsobuje príroda. Všetky možnosti môžu byť súčasne správne. Podstatné je, že toto je situácia na ktorú treba reagovať. Toto je vojna v ktorej musíte bojovať. COVID-19 nie je ebola ako je opisovaný v médiách, ale nie je to ani chripôčka. Vírus existuje, a je tu riešenie. Protokol I-MASK+ s ivermektínom. Koniec lockdownom a nezmyselným opatreniam. Opatreniam, ktoré sa menia každý deň a Vy viete, že sú nezmyselné. Každý týždeň sa necháte ponižovať a mrznete hodiny v testovacích centrách. Je na čase postaviať sa tomu zoči voči.

To najmenšie čo preto zatiaľ môžete urobiť je, že pošlete túto stránku svojim priateľom cez FB, mailom, alebo hociktorým iným spôsobom.  Nech všetci vedia, že lacná a účinná liečba existuje. Spravte to teraz!

flcc aliancia v prvej línií kritickej starostlivosti COVID-19

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie užívateľskej prívetivosti. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním.

Zásady ochrany osobných údajov

Pin It on Pinterest

Shares
Share This

Zdieľajte

Zdieľajte túto stránku s priateľmi!